Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mikortól kezdtétek...

Kismamák! Mikortól kezdtétek el a pocakotokat kenni stría elleni krémmel? És milyennel? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdett nőni a hasam, akkor rögtön elkezdtem kenni. A DM-es Babylove Mama masszázskrémmel minden este hasam, oldalam, fenekem, combom és melleim. 35 hetes vagyok sehol nincs csíkom, pedig tinikori hízás-fogyásnál repedt a bőröm. Csak hasra híztam, de az látványosan nagy lett. 2. tubust használom, kb félig van még. Nekem nagyon bejött.
2014. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sima baba testápolót használtam a fiamnál nem repedtem ki sehol most is azzal kenem én is mindenütt mint az első válaszoló eddig semmi szakadás 36. hétben vagyunk a tesóval. A barátnőm vett a brendonban 8000 Ft-os krémet striára hát sírógörcsöt kapott olyan csúnya lett a bőre, tehát aki hajlamos rá annak a drága krém sem segít..Kenni kell valamivel azt mondom mert nyúlik a bőr nekem viszket is ha nincs bekenve este.
2014. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is már kb. a 2 . trimeszter kezdetétől kenem. Különböző testápolókkal, de a lényeg, hogy minél zsírosabb, olajosabb legyen. a védőnő szerint pl az oliva olaj is tökéletes, mert az még adalékanyagot sem tartalmaz ami a babára nézve káros lehet. De én tele vagyok testápolókkal, így azokat használtam, de a 35. hét körül azért elkezdtem csíkosodni. Szerintem az olajjal próbálkozz.
2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sok helyen a kakaóvajat is javasolják, de én csak porított változatot találtam gyógyszertárban, ezért lett a DM-es krém. Amúgy nem egy veszett árú készítmény.
2014. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én olivaolajat használok, csíkosodásra nem voltam hajlamos eddig, bízom benne, hogy a vége fele sem repedek meg.
2014. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én ezt használtam, mert ez volt itthon, sehol nincs megszakadva a bőröm (nincsenek stirák)kb 4 hónapos kortól kezdve

[link]


és olcsó

de ittam napi 2 l vizet is minimum

2014. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok, csak annyit még, hogy amúgy hajlamom meg van rá kamaszkorban a hirtelen növéstől a combom tele lett stirákkal
2014. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

36. hkm vagyok, elég alacsony, vékony testalkattal, a babám viszont nagy (31 hetesen 34 hetesnek felelt meg minden mérete, becsült súlya már akkor 2,5 kg), így a pocakom is hatalmas, de én nem kenem semmivel és mégse csíkosodott eddig be (kopkopkop)

Szóval szerintem akiben megvan a hajlam, az sajnos csíkos lesz, akármivel keni...

2014. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én semmivel nem kentem és egy csíkom sem lett a terhességem alatt. Ez hajlam kérdése és nem krémé.
2014. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem kentem semmivel, max 1-2x, ha száraz volt a bőr és viszketett, de egy csíkom sem lett. Ismerek olyat, aki végig kente a hasát és tele lett csíkkal. Ez inkább genetika szerintem.
2014. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!