Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mikortól kezdtétek...

Kismamák! Mikortól kezdtétek el a pocakotokat kenni stría elleni krémmel? És milyennel? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 10:05
1 2
 11/15 Hencsi55 válasza:
Rögtön az elején kezdtem (Eucerin, Weleda, Vichy). Örültem,h ogy nem volt semmi striám, erre az utolsó héten totál szétrepedt a hasam, úgyhogy fölösleges volt :(
2014. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én sima kakaóvajas himalaya testápolót vettem. Extra száraz bőrre írják, és bár még nincs nagy pocakom, szerintem jót tesz neki. Az illatát meg szeretem! A belső hidratálás egyébként olyan fontos mint a külső :) ha keveset iszol akkor bármivel kenheted! bár nekem nem megy könnyen a sokat ivás, valahogy nem érzem hogy kéne. De megpróbálom :D
2014. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
amikor már elkezdett látszani dm-est vettem, tökéletes volt, kb 2 pici csíkom lett csak.
2014. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ditta323 ***** válasza:

Szia.

Valami milupás krémmel kentem, de nem lett jobb azt abbahagytam a kenegetést.

Nekem a nap segít a csíkok halványításában, eltüntetésében. Ezt bográcsozásnál vettem észre a mellemnél, majd rövidnadrágban kiültem hintába napoztatni a lábam és szépen tünedezik halványodnak a csíkok.

2014. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mind a két gyerekemnél prevenstria krémet használtam. Nekünk bevált.
2014. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!