Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha már ennyire...

Az normális ha már ennyire szeretem a "gyereket"? (lent)

Figyelt kérdés
Előre is elnézést ha esetleg rossz helyre írom a kérdést,a barátnőm teherbe esett de elkell vetetni a gyereket mert fiatalok vagyunk(kort nem írnék max ha nagyon muszáj) és egyszerűn már szeretem a "gyerekemet" tudom hogy nem nagyon nevezhető az még annak de fájó szívvel engedem el...és nemtudom hogy ez normális e hogy ennyire ragaszkodom már hozzá...

2014. júl. 8. 16:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én szívem szerint megtartanám de félek hogy nem lennék jó szülő,pénzzel nincs gond de azzal nincs megoldva semmi,tudom hogy tökéletes szülő nincs de az ember még is csak a legjobbat akarja a saját gyermekének:)
2014. júl. 8. 17:23
 12/23 anonim ***** válasza:

Esetleg az örökbeadás nem jöhet szóba?

Azt írod, lelkileg nem álltok készen rá, akkor miért nem adjátok örökbe? Sok pár szeretne gyereket. Így pedig a baba is élhetne. Ha már összehoztátok a picit, de nem tudjátok felnevelni, felelősséggel tartoztok iránta akkor is. Ennyit megérdemelne a pici, hogy szerető családja lehessen. De nektek kell ezt eldöntenetek. Nem rábeszélni akarlak, de ha annyira sajnáljátok, miért csak az abortusz jöhet szóba?

2014. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
És igen, más is írta, fel kell nőni a feladathoz! Ne csak a kifogásokat keresd. Annyira szereted, tegyél érte!
2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem a kifogásokat keresem csak egyszerűen félek hogy valamit elrontok és nem leszek jó szülő...de megkell próbálni épp most jövök tőlük és meglett beszélve hogy,a gyerek marad és felneveljük de még idő az van a felkészülésre:) és köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. júl. 8. 18:36
 15/23 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon megkönnyebbülnétek, ha elhatároznátok,h megtartjátok. Ha ez a kisgyerek már ennyire jönni "akart". Biztos lenne sok nehézség, de én úgy lennék vele,h azokat mind meg lehet oldani. Viszont ha elvetetitek, akkor nincs visszaút, és ahogy így leírtad az érzéseidet, vsz nem is tudnád/tudnátok soha feldolgozni. A másik: ha már vki azon aggódik,h nem lesz jó szülő, az tuti,h igyekezni fog azért,h jó szülő legyen. Sztem nagyon szerencsés lenne az a pici, mert szerető családba érkezne. Tudom,h közhely, de gondolj bele, hány baba születik rossz családba (pl. alkoholista szülők). 1 szó mint 100, én megtartanám!
2014. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jaj, nem olvastam az utolsó hozzászólásodat! Nagyon örülök,h így döntöttetek :D
2014. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
:D köszi szépen az biztos hogy megzabáljuk majd :3 köszi szépen mindenkinek!!
2014. júl. 8. 20:04
 18/23 anonim ***** válasza:

Régóta akartam gyereket úgy 26. hétig még el is játszadoztam a gondolattal milyen jó lesz végre már a kezemben tartani a kisfiam!


Csak hogy tudd itt vagyok 30 hetes és egyre nagyobb pánikok törnek rám, hogy úristen jó anya leszek, nem rontok el semmit?? Ez pedig mindenkinél így van ( kivétel TALÁN a rutinos szülő akinek már minimum 2 gyereke van )


Nem lehet felkészülni..de nagyon is megéri!

Arra figyelj, hogy barátnőd érzékeny pontban lesz sokszor és lehet lesznek viták azokon átkell csúszni mivel a terhesség váltja ki! Én is sokat hisztizek..de hamar bocsánatot kérek! :)

2014. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De jó! Örülök, hogy megtartjátok. Persze, lesznek nehézségek, de megéri, hisz lesz egy kisbabátok! :)és érte/miatta mindent meg kell oldani.
2014. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben lesz majd, ne aggódj! :) :) Sok boldogságot kívánok!
2014. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!