Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha már ennyire...

Az normális ha már ennyire szeretem a "gyereket"? (lent)

Figyelt kérdés
Előre is elnézést ha esetleg rossz helyre írom a kérdést,a barátnőm teherbe esett de elkell vetetni a gyereket mert fiatalok vagyunk(kort nem írnék max ha nagyon muszáj) és egyszerűn már szeretem a "gyerekemet" tudom hogy nem nagyon nevezhető az még annak de fájó szívvel engedem el...és nemtudom hogy ez normális e hogy ennyire ragaszkodom már hozzá...

2014. júl. 8. 16:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Minden menni fog, meglátod! Csak türelem, türelem és kitartás! :) Belejöttök! Sok boldogságot!
2014. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
És még annyi, szerintem jól döntöttetek és szerintem jó szülők lesztek! Hisz már most szeretitek és ez a legfontosabb.
2014. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó döntés.,,bírom'', amikor egyesek másoknak egyből abortuszt javasolnak, merthogy milyen nehéz gyereket nevelni.. Mert egy abortusz terhevel élni nem nehéz? Imádni fogjátok, meglatod!! Szüleitek is szeretni fogják és segítenek majd :-) ha meg baratnodre rajonne a rosszkedv akkor nézzen Gilmore Girls t, egyből pozitívabban fog mindent látni :-)
2014. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!