Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol vettetek terhesnacit?...

Mikortol vettetek terhesnacit? Baj ha nem bo a nacim?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok:) eleinte fogytam 4 kg-ot azota megmaradt a sulyom. A pocim egy picit latszik de meg tavol all attol hogy arulkodo terhes poci legyen. A nadragjaimbol van amit mar nem tudok hordani, feljon csak kicsit szoros. Mas nacim neg csak leulve szorosabb picit. Ezzel arthatok a babonak ha eppen nem bo rajtam derekban a nadrag?

#terhesség #terhes nadrag
2014. júl. 21. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért olyat ne vegyél fel, ami szorít. Én kezdetben úgy oldottam meg (bár akkor tél volt, most a meleg miatt nem a legideálisabb), hogy nem gomboltam be, hanem vettem fel kismama bandázst, az tartotta és nem is látszott semmi.
2014. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Margit84 ***** válasza:
Nekem már simán elférne rajtam, de még nem találtam olyat amit meg is vennék. Vagy olyat veszek fel, ami még simán gombolható és nem kényelmetlen, vagy ha felveszek olyat amit nem tudok begombolni vagy tudok, de már kellemetlen, akkor kigombolva hagyom veszek övet ami lazán összefogja és egy bővebb felsőt ami eltakarja, hogy nincs begombolva. :) Most vagyok 16 hetes.
2014. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat ne hordj,ami szorít vagy kényelmetlen már,nem jó a babának. Kimondottan terhesnacit később vettem,előtte én is kigombolva hordtam,meg azokat vettem fel,aminek rugalmasabb az anyaga. Leggings mondjuk jól jöhet.
2014. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Margit84 ***** válasza:
tényleg leggings... azt én is szeretem felvenni, csak a vastag derék részét csípőre hajtom és úgy még kényelmesebb :)
2014. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már a 12. Hét után kismamanacit hordtam, mert az volt kényelmes. Szerintem a legjobb viselet terhesen.2 terhesség után 5 kismamanadrágom, és 2 kismama melegítőnacim volt. Momdjuk én tavasszal estem mindkétszer teherbe, így mire hidegebb lett az idó, addigra nőtt a hasam is. Egyáltalán nem sajnaltam rá a pénzt, mert kényelmes volt, ami terhesen nem egy utolsó szempont.
2014. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen vettem meg a terhes nadrágjaimat, de nem is bántam meg! Nagyon kényelmes! Hidd el sokkal jobb mint kigombolt nadrágban lenni! :) De persze ha úgy érzed még ráér, akkor ráér!
2014. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Margit84 ***** válasza:
sikerült ma vennem használtban farmer nadrágot. Álom kényelmes valóban hogy kimondottan pocakhoz van készítve. H&M-es a nadrág egyébként. Amiket máshol láttam azok nagyon koptatottak stb... amit nem akartam megvenni, mert irodába járok dolgozni.
2014. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!