Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhes, az hogy...

Ha valaki terhes, az hogy vetetheti el a gyerekét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki tulhaladta a 72 orat, és elmulasztotta a 72 orás tabit, végez egy terhességi tesztet és pozitív, és nem akarja a gyereket, akkor rögtön abortusz vagy van valami szer, injekció ? (nem vagyok terhes, csak kérdezem, kiváncsi vagyok )
2008. aug. 4. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az abortusz ilyenkor az egyetlen megoldás.
2008. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen egyszerű. Jelentkezni kell a védőnőnél és ő kitöltet egy papírt, hogy miért kell az AB. Aztán meg befekszel kórházba és ott elvégzik. Ja és doki is kell.


Nem olyan egyszerű, hogy ja elfelejtettem a tabit, terhes vagyok poz a teszt bemegyek a gyógyszertárba és kérek egy AB injekciót is. Ez ugyanolyan megfontolás döntés kell legyen mint az,hogy megtartod és felneveled. Ugyanis az AB-nek is vannak nem kívánt kockázatai pl többé esetleg nem lehetsz terhes.

2008. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére ilyen gondom még nem volt de dolgoztam egészségügyben.

Nem elég a doki meg a védőnő, hanem el kell menni egy családsegítőhöz is, aki természetesen megpróbál lebeszélni róla, és nem tudom pontosan mennyi de azt hiszem kb. 25.000 Ft a műtét.

Sajnos uyge ahogy előttem is írták a kockázat fennáll, hogy talán többet nem lehet baba.

Szóval nagyon át kell gondolni, és inkább még a történés előtt kell gondolkodni, mert a baj sokszor csőstől jön.

Remélem segítettem.

21 hetes kismama.

2008. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!