Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég furcsán érzem ma reggel!...

Elég furcsán érzem ma reggel! 34hetesek leszünk kedden! Menzi érzésem van, itt fáj ott fáj! Mozog a baba de nem nagy erővel! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg semmi sincs, csak készülődik a szervezeted a szülésre. Én ma léptem a 35. hétbe, itt fáj ottfáj, nem alszom, sokszor keményedik a hasam.

A babának már elég pici a hely odabent, nem olyan virgonc, mint eddig.

Én sokat pihenek, fekszem, olvasgatok, tegnap langyos vízben feküdtem egy jó fél órát és magnéziumot iszom,ha nagyon keményedne a hasam.

De azt tudod, hogy ha bármi szokatlan, eddig nem tapasztalt fájdalom vagy görcsölés huzamosabb ideig tapasztalható, akkor irány a kórház, legfeljebb megmosolyognak, aztán szépen hazaküldenek.

Minden jót kívánok neked: Krumplirózsa 35 hetes kismama

2010. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mát az ún. jósló fájás. Erről itt sokat lehet olvasni. A szervezet készülődik a szülésre, de amíg ezek a fájdalmak elmúlnak, nincs gond. A magnéziumot eheted 36. hetes korig, szerintem majd a 35. héttől fokozatosan el kell hagyni, legalább is dokim ezt mondta.

Pihenj amennyit csak tudsz, meg amennyi jól esik, de ha lehet azért még sétálgass, egy-két dolgot még megcsinálhatsz óvatosan, az a lényeg, hogy ne terheld túl magad.

Én most vagyok 35+2 hetes. A mensi fájdalmakat már érzem legalább egy hete. Az én kicsi lányom még igen aktív, és fent mozog, a méhszáj zárt, egyáltalán nem készül még meglátni a napvilágot:-)

Kitartást és minden jót!

2010. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én szombaton leszek 34hetes nekem is vannak menzi szerű

fájásaim,de inkább este.Sokan mondták hogy ezek már a jósló

fájások.Kitartás már nincs sok hátra!

2010. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én holnap leszek 34 hetes nekem kb 2 hete vanak mensi szerű vájdalmaim de dokinál voltam zárt vagyok teljesen ok minden.Joslo fájás elmulik és főleg este van.

Még igy is hogy magnéziumot szedek.

Sztem nállad is joslo.

Kitartás nekünk nemsoká meglesz a baba..:-)

2010. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!