Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség miért fáj...

Második terhesség miért fáj ennyire? Másnak is rosszabb a második?

Figyelt kérdés
16 hós kisfiam mellett most 28 hetes kismama vagyok. Kisfiammal szuper volt a terhesség, semmi bajom nem volt leszámitva egy kis hátfájást hébe hóba. Most teljesen kivagyok, nyaktól lefelé mindenem fáj szinte minden nap. Àllandó hát és derék fájás, a lábaim leakarnak szakadni, az alsó részem mintha megakarna nyílni, ez a szeméremcsont fájdalom a legrosszabb... Nem vagyok egy kényes nő de bizony nyögve állok fel és fordulok az ágyban éjszaka mert annyira fáj mindenem. Nem inkább egyszerűbbnek kellene lennie a második terhességnek pont azért mert az első baba már megcsinálta a helyet, az utat...? Másnak is terhes a második várandósság? És még csak most jön majd a java...
2014. júl. 28. 07:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok ezek szerint!Én az első terhességem is nagyon jól viseltem,és a másodikat talán még jobban.1 éves a fiam és most 18 hetes terhes vagyok. :)
2014. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarnék rosszat a babámnak, amíg kell addig hordom őt, de nem bánnám ha nem a 40. héten szülnék. Kisfiamat a 38. héten szültem, ideálisnak tartanám így most is.
2014. júl. 28. 10:50
 13/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Miért ne akarhatnád, hogy előbb meglegyen, ha nem lesz semmi baja?

A lányom 38. hétre született, a fiamnak a 37. héttől könyörögtem, hogy jöjjön ki végre, de túl hordtam 2 nappal :)

Mondjuk a szülés nekem is sokkal gyorsabb volt...már a pocakomon volt én meg csak néztem, hogy "te jó ég, már vége is???" :D

2014. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Teju ***** válasza:

10/3 Szerintem eleve azt írta, hogy akkor, amikor már nem lehet baja a picinek. 36. héttől már nem koraszülés!

Amúgy meg nem mindenki bírja ki, ezért van néha spontán koraszülés.

Ahogy írtad, te nem kínlódsz, örülj neki!

2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!