Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj, ja terhesség alatt...

Miért baj, ja terhesség alatt a következőket fogyasztjuk? :szénsavas üdítő, fűszeres kaja, gyors kaja, energiaital,3 az 1-ben. És miért tilos kádban fürödni? (ha zárva vagy)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 10:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%

Én a szénsavas üditőt már meg sem bírom inni..csap vizet iszok ha a tonikot megkívánom akkor azt is kiburitom és megvárom mig elmegy belőle a bubi. :)


Fűszeres kaja..simán megeszem nincs tőle semmi bajom! :)


Gyors kaja: ritkán eszek, nem kívánom annyira.


Energia ital: 14 hetesen bevéreztem tőle ugyhogy nem iszok bármennyire is kívánom nemet mondok és tovább megyek.


3in1 kávé? Nem iszok, Jegeskávét szoktam inni.


Kádban fürdés: Mióta terhes vagyok csak 5-6 alkalommal fürödtem kádban, jóformán csak zuhanyzok! De azért zuhanyzok mert utoljára mikor fürödtem becsípődött a derekam és nem bírtam kiszálni a kádból így biztonságosabbnak érzem a zuhanzást főleg ha egyedül vagyok, nincs ki segítene kimászni a kádból. :D

2014. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!