Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Öt hónapos terhes vagyok...

SOS! Öt hónapos terhes vagyok és mostanában úgy érzem, hogy nem akarom ezt a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon vártam a kicsit, már mindent meg is vettünk neki. De amióta egyre nő a hasam szinte undorodom magamtól. Ne nézzetek bolondnak de ez van. Úgy érzem nem fogom tudni szeretni a kislányomat, nem akarom megszülni sem (tudom, hogy nem lesz más választásom) rettegek a rám váró szülési fájdalmaktól és már unom a vizsgálatokra járást is. Sajnos senkivel sem tudom megbeszélni ezeket a dolgokat, egyedül a sógornőm mondta, ha szeretném akkor bent lesz velem amikor szülök. (nem értem mivel lenne akkor jobb a szülés)

Az is baj, hogy a páromnak már van két fia és mindenki azt mondja, hogy "Na végre lesz egy lányod is Józsi." Ez nekem olyan érzés mintha valami verseny lenne.

Sokszor úgy érzem, hogy inkább itthagynék mindent és eltünnék.

Mit tegyek? Nincs senki akivel beszélhetnék erről. Nem merek.


2014. júl. 31. 15:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen érzéseim voltak az 5. hónapban. Amikor a 6. hónap végén meghalt a kislányom, úgy éreztem, az én hibám, miattam halt meg, mert én attól féltem, nem tudok majd mindent megadni neki. Ezen kívül a védőnőm állandóan a súlyommal csesztetett, hogy mennyit híztam, és mi lesz még a végére? (183 cm vagyok, 75 kg és M-es ruhát hordok.) Teljesen megőrjített, nem tudtam a szépségekre koncentrálni, mert zavart, hogy hízok.

Amikor elveszítettem, azt hittem, becsavarodok... Borzalom volt. Következőleg biztosan nem érdekel a hülye védőnő dumája, és nem is fogok velük kommunikálni. Adja oda a pecsétet, és ennyi.


Ha vissza tudnám pörgetni az idő, biztosan elmennék szakemberhez, hogy segítsen elűzni ezeket a mérgező gondolatokat.

2014. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!