Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvónőként meddig dolgoznátok...

Óvónőként meddig dolgoznátok terhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert sajnos évek óta küzdünk, hogy beteg gyerek ne jöjjön a közösségbe, de már látom, hogy reménytelen és sajnos nem csak orrfolyásról van szó, hanem hányós hasmenéses vírus is elég gyakori, amit általában sikerül is elkapnom. De még sorolhatnám a "jobbnál jobb" betegségeket.

2014. aug. 1. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire érzékeny vagy a gyerekekre, kérdezd meg az orvosodat, mikortól ajánlja, hogy ne dolgozz.
2014. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyen félelmek,betegségek miatt a pozi teszt után elmennék táppénzre.
2014. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nogyogyasz es a haziorvos, akik ismernek es ismerik a munkakoromet, az elhivatottsagomat, a gyerekosszetelt es a betegsegeket, amiket mar elkaptam, egyetertesben nem engedtek dolgozni. Vedono teljesen egyetertett. Senkit nem kellett kerdeznem, vagy a ketsegeimet taglalnom.
2014. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valószínű, hogy akkor már nem megyek vissza szabiról dolgozni.
2014. aug. 2. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék dolgozni.
2014. aug. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, én sem mennék.
2014. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Ha eldontotted, beszeld meg a nogyogyasszal es a haziorvossal, es jelezd a fonokodnek mielobb, hogy tudjanak potolni. Boldog babavarast! :)
2014. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 2. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!