Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül várom a kisbabám....

Egyedül várom a kisbabám. Részletek lentebb. Ti hogy dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 09:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mit? Nincs részlet.
2014. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
2 és fél évig éltünk együtt, és tervezett baba, de a terhességem kb. 2. hónapjában kiderült, hogy dugja a volt nőjét, akivel megismerkedésünk előtt fél évvel szakított. Miután ezt megtudtam, kidobtam őt. Azóta is együtt van a nővel, és mint kiderült, a gyerekünk is akkor fogant, amikor már ők is együtt voltak. Lassan megszületik a babám, de azóta sem érdeklődik, annyit nem kérdez, mi van a gyermekével, kell-e esetleg segíteni valamiben. Sőt, ha összefutunk a városban, köszönni sem köszön. Apaságit még nem írta alá. Ti mi tennétek vagy mit nem a helyemben? Hozzátenném, hogy 36 éves és még nincs gyereke.
2014. máj. 8. 10:08
 3/36 anonim ***** válasza:
3%

A közös gyerekük akkor fogant mikor ti már együtt voltatok...36 éves és még nincs gyereke... ez elég ellentmondásos :)

Most akkor mi az igazság?

2014. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Gytartás miatt tutira mennék a bíróságra.
2014. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Imola Ágnes ***** válasza:
Tényleg nincs részlet...
2014. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
38%

3: gyereküNk

vagyis a kérdező+pasié

!!!

2014. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Mély-levegő és tovább lépés...

Koncentrálj a kicsire...szervezd meg, hogy meglegyen mindenetek, legyen segítséged. Ne emészd magad olyanokon, hogy miről marad le a másik meg hasonlók...nagyon hamar elrepül a babakorszak, élvezd minden pillanatát:) már amennyire lehet a kialvatlanságtól:))))

Sétálj be a bíróságra szülés után, és pereld gyerektartásra.

2014. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Bocs, közben lett. Gyerektartást kikövetelni, összeszedni magad, és megerősödni, anya lenni, aki szeretetben neveli a gyermekét. Igyekezni vidámnak maradni, élvezni azt, hogy van egy csöppség, akinek mi vagyunk a mindene, és olyan világot mutatni neki, ami kedves, vidám, boldog hely. Fontos, hogy ne úgy tekints magadra, mint elhagyott nőre, hanem úgy, mint egy anyára, akinek meg kell mutatni a gyermekének az élet szépségeit.
2014. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem értem mit nem értesz? Megcsalt a másik nővel és közben velem vállalt gyereket. 36 éves és még nincs gyereke, hamarosan születik az első, Tőlem. Így érthető?
2014. máj. 8. 10:13
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Hat anno nálunk apuka a 12. heten meggondolta magat es lelépett, azóta se láttam - ennek mar tobb mint tíz eve. Nálunk eleg korán megvolt mar az apasagi igy az nem volt gond.

Nem volt kellemes, plane hogy mindenki az "apuka boldog" stb kérdéssel jött.... De megoldottam.

Amikor a kicsi megszületett, bepereltem tartasdijert, amit természetesen nem fizet, viszont megkaptam az allami megelolegezest. A szuloi felugyeleti jogát megvonták, igy "szabadok vagyunk".

Hogy te meg tudsz e birkózni az egyedulallo szuloseggel azt neked kell tudnod. Nagyon nehez. Anyagilag, érzelmileg, fizikailag is.

2014. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!