Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Ti ki tudtátok...

Ikres anyukák! Ti ki tudtátok használni a babakocsit? Nem tudom, hogy vegyünk-e, és ha igen, akkor milyet.

Figyelt kérdés
Egy kis faluba lakunk,mindenhova kocsival kell majd mennünk.Babahordozót mindenképp veszünk,olyat,ami ülés is egyben.Az ikres kocsik elég drágák,és nem tudom ki tudjuk -e majd használni.
2010. jan. 11. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éves korukig használtam,nekünk ilyen volt: [link]

Nagyon szerettem,egyedül tudtam intézni mindent, a bevásárlást is,rengeteg cucc elfért benne.A lányok is szerették,kényelmes volt.

Ikrekkel sétálgatni nagyon macerás,mert ketten háromfelé mennének,az egyik kirántja a kezét,te meg nem tudsz utánaszaladni mert a másikat fogod,...az ikerkapoccsal összefogott kocsi meg túl széles,nem túl stabil,és nehéz irányítani.

Sztem mindenképpen megéri az ikerkocsi.Én annak idején a neten rendeltem,mert bár nem kisvárosban lakom,kb 1 féle ikerkocsit lehetett kapni,neten sokkal nagyobb a választék.

2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek ikreim, de itt vannak olcsó kocsik:


[link]

2010. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kocsival mész és amikor odaértél, ott mi lesz??? Pl. a boltban? Hónod alá kapod a két hordozót?

Valamiben őket is ki kell vinned levegőre is, postára, boltba, bárhová mész, od abe kell menedd, általában egyedül, hacsak nem vagy olyan szerencsés, hogy mindig van segítséged.

Úgyhogy nem tudom, bababkocsi nélkül hogyan lehetne...

Nekem Peg Perego duette van, a vázra a hordozót is rá lehet pattintani és a sima ülést is, nem egymás melletti, hanem egymás mögötti, amivel bárhová beférek, szerintem nagyon jó. Én használtan vettem a vaterán.

2010. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem is kérdés! Hatalmas szabadságot és önállóságot ad az ikerkocsi! Nekem is hasonló van, mint az első válaszolónak. Naponta, időjárástól függően 1-3 órát sétálunk, nagyon jókat alszanak közben, de alig várom, hogy már üljenek, és nézelődjenek is. Ha egyedül kell mennem valahova, kocsiba beteszem őket az autósülésbe, a csomagtartóba a babakocsit, és amikor odaértünk, csak átfektetem őket és máris bárhol ottvagyunk (feltéve, hogy beférünk az ajtón, ennek ellenére én nem bántam meg az egymás melletti kocsit, mégegyszer ilyet vennék).

Ha kevesebből szeretnéd megúszni, használtan nagyon jókat lehet találni teszveszen, vaterán.

Sok sikert! :-)

2010. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!