Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen tegnap a...

Kométa kérdése:

7 hetes terhesen tegnap a doki 20 mm petezsákot és 7 mm szikhólyagot látott. Egy hét múlva kell visszamenjek. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Első baba, nagyon félek a jövőheti ultrahangtól :(

2014. aug. 3. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Koszi, mar a nehezen tul vagyok. Nalam sem volt semmi tunet, se egy gorcs, se barnazas. Nem igazsagos ez, de pozitiv leszek, hiszem, hogy legkozelebb minen rendben lesz. Drukkolok neked es kitartast!
2014. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Missed ab...péntek reggel 8ra kell mennem...nagyon félek a beavatkozástól
2014. aug. 13. 14:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Maga a mutet nem faj, nem erzel semmit, altatnak. Negyed ora.

Elotte a tagitas allitolag kellemetlen, egy palcikat tesznek a mehszajhoz,

ami kitagitja azt. Ez gorcshoz hasonlo erzest okoz (a tagulas), maga a felrakas kellemetlen,

de allitolag nem faj.

Nekem nem Magyarorszagon volt a mutet, itt egy gyogyszert helyezel fel magadnak egy tampon segitsegevel.

Ez puhitja fel a mehszajat, amit az orvos nyit ki a mutetnel.

Szerintem ez humanusabb, de amennyire hallottam mastol, a palcikas verzio sem faj, csak nem kellemes.


Ne felj, nem lesz semmi karosodasod, gyorsan felepulsz. En 2 hetig verezgettem utana, de 1-2 nap a kellemetlen

a mutet utan.

Nagyon sajnalom, hogy ez tortent veled. Sajnos nagyon gyakori ez, allitolag foleg elso babanal.

NEM FOG megtortenni veled ujra!

2014. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Kitartást!


Nem fejlődött tovább?

2014. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Megtörtént...a műtétet átaludtam,azt mondta a férjem kb. 20 percet voltam bent,de én nem emlékszem már csak arra h ébredek a helyemen. A tágító felhelyezése az viszont borzasztó volt, életemben nem éreztem olyant....de igy utolag kibirhato volt az is...most maradt a nagy üresség...3 hét mulva lesz kontrol. Fájdalmam pici van, vérzés csak a műtét után kevés. Mostmár csak erőt kell gyujtsek...
2014. aug. 16. 17:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyors felepulest, testben es lelekben egyarant!
2014. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!