Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? Ti milyen gyakran...

Kismamák? Ti milyen gyakran és hogyan foglalkoztok a férjetekkel/párotokkal (Kispapákkal)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdés... Mit takar számodra a foglalkozás?
2014. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bármit, de főleg erotikus tevékenységre gondoltam.
2014. aug. 8. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexre gondolsz intimitásra?? Vagy? Én sem értem.
2014. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk egy ideje nincs túl nagyvagyok már hozzá 😃apuka jobban félt minket annál... majd szülés után minden helyre áll. Szerencsére nem igényli annyiszor és megértő... 39+4hkm
2014. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos nem sokat. szex téren. eléggé "elzárkózott". először mert nehogy elmenjen, azt meg kicsit zavarban volt a baba miatt, utána a fertőzések miatt aggódott, amit én bánok egy picit mert keresünk egy kényelmes poziciót és én benne lennék :) de már nem lennék olyan nyugodt, 39hetes vagyok, nyitva is egy picit...tehát már nem, de ha ő igényli akkor szívesen kényeztetem, amit az elején nem kért, de az utóbbi pár hétben igen és ennek is örülök, hogy nem maga végzi a fürdőben :)

csak úgy szeretgetésileg, simogatás, ölelés, csók...stb az minden napi, nem érezheti elhanyagoltnak magát ahogy én sem. :)

2014. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem dolgozik olyankor minden nap eltöltünk pár órát együtt, persze ezt nem egyszerre, hanem egész napra kivetítve kell érteni. Ha nincs itthon, csak a házimunkára koncentrálok, de erősen, hogy nem hívjam föl és mondjam el neki, hogy haladjon már! :) Mi nagyon aktívak vagyunk :)
2014. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi rendszerességgel. Első trimeszterben inkább 2-3 naponta, mert nem mindig voltam a toppon. Mi nem féltjük a babát, úgy vagyunk vele, hogy ami jó nekem, az őt is endorfinnal tölti el. (Nyilván ehhez egy egészséges terhesség kell).
2014. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Első terhességem alatt 12 hetesen szexeltünk utoljára,utána csak a 6 hét letelte után. A párom bocsánatot kért,de őszintén elmondta,hogy így nem kíván. Most a másodiknál is ugyanez van,annyi a különbség,hogy ha akarnánk sem szexelhetnénk,mert veszélyeztetett terhes vagyok. Működhet így is egy kapcsolat,persze nem örökké,de pár hónap szerintem nem a világ vége,ki lehet bírni.
2014. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
A mi szexuàlis életünk semmiben nem vàltozott szerencsére, ugyanolyan gyakori és fantasztikus, mint előtte. :) hál' istennek az én pàromat semmiben nem befolyàsolja az, hogy terhes vagyok, sőt, azt mondta, hogy még izgatóbb vagyok így :) az orvos is azt mondta, lehet szexelni, amíg jól esik, és úgy érzem néha hogy még "kívànósabb" vagyok! :) most is alig vàrom hogy hazaérjen a munkàból! :)
2014. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, az lemaradt, hogy 24 hkm vagyok. előző voltam
2014. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!