Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? Ti milyen gyakran...

Kismamák? Ti milyen gyakran és hogyan foglalkoztok a férjetekkel/párotokkal (Kispapákkal)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

A 13.hetig verezgetes miatt tiltva voltunk, addig megoldottuk máshogy, de minden nap volt testiség. Igenyeljuk mindketten. Utana minden nap egyutt voltunk, csak finomabban, mint terhesség előtt. Amniocentezis miatt kihagytunk 2-3 hetet, akkor csak ot kenyeztettem szinten minden nap. Azota minden nap szexelunk egyszer vagy kétszer. Hol az agyban, hol a nappaliban, hol vasalás közben jön oda es...., vagy főzés közben. Nagyon aktivak vagyunk. 25.hetes vagyok.


Hozzateszem otthon mindig csipkés francia bugyiban vagyok a hozzávaló melltartoval, vagy egybe reszes csipkefehernemuben. Igényli a csabitast es én szeretem is 😊

2014. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben sajnos én nagyon rosszul voltam ket honapig feküdtem es hanytam..így nem voltam az igazi,de ő mintha eszre se vette volna,h ugy nezek ki mint egy elő halott:))így kb.hetente ketszer erőt vettem magamon és hat ugye nekem is jól esett:))aztan mióta elmúltak a rosszullétek minden a régi..igaz sokszor faradt vagyok de azert erre nem:))ugyan úgy kívanom mint előtte szerencsére ő is..ameddig lehet biztos csinalni fogjuk::))jah és a párom imádja,h nagyobb lett a mellem:))22hkm
2014. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!