Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Na szóval, kiderült hogy terhes vagyok 17 évesen ami nem tudom hogy hogy lehet mert FOGAMZÁSGÁTLÓT SZEDEK már 15 éves korom óta. Nem felejtettem el soha egyszer sem. Az orvosom valami másikat adott mert amit eddig szedtem azt kivonták a forgalomból-csakhogy ez már 4 hónapja volt (állítólag a hatóanyag ugyanaz de nem tudom). Abortuszról szó sem lehet. Az apjával már 4 éve együtt vagyok, viszont amikor beszéltünk a gyerek témáról azt mondta majd ha "éltünk kicsit". Ő inkább az abortusz híve. Még nem mertem elmondani neki mert nem tudom mit szólna. Amúgy teljes állásban dolgozik, házat bérel, szeret, rendes ember. A szüleim nem tudnak róla hogy együtt vagyunk: nem akarom hogy beleszóljanak az életembe meg mindenről tudjanak. Anyukám nem támogatna. Az a kérdésem hogy akkor hogy mondjam el a páromnak? És mikor? Amúgy külföldön élünk, jó fizetéssel, párom most kezdett vállalkozni, és simán el tudnánk tartani a gyereket viszont nem tudom velem marad e.

Előre is köszönöm válaszotokat!!


2014. aug. 8. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mond el mert előbb vagy utóbb úgyis kiderül és ha szeret akkor megfogja érteni és nem erőlteti az abortuszt.
2014. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, amint megtudja, oda lesz az örömtől. Én régóta próbálkozok, de nem adatott meg, h fiatal szülő legyek. Már 32 múltam. :(

Sok boldogságot nektek! :)

2014. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd el, nem lesz gond! Ha nem örül, elég agyalni utána, hogy miként fogod felnevelni. Tartásdíjat akkor is kell fizetnie.Menni fog!
2014. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!