Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy vált be a Tommee...

Kinek hogy vált be a Tommee Tippee kézi mellszívó? (Főleg kicsi vagy közepes mellméretű anyukákat kérdeznék. )

Figyelt kérdés

Az egyik üzletben azt mondták, hogy a nagy tölcsér miatt kisebb mellmérettel nem ajánlják. A másikban meg azt, hogy lényegtelen a mellméret.

Ezért inkább titeket kérdezlek, hogy milyen tapasztalatotok van vele. (Most akciósan tudnám megvenni.)


Ha szerintetek sem jó, akkor milyet ajánlanátok?


Előre is köszi.


2014. aug. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon pici a mellem, de ezzel nem volt gond, tehát emiatt nyugodt lehetsz. Mondjuk én nem sokat használtam, sose volt több tejem, mint amennyit a baba megeszik. Egyszer-egyszer jó volt, mikor nagyon bealudt, de rendszeresen nem használtam.
2014. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húúú, én rengeteget fejtem, gyakorlatilag az első 3 hónapban még éjjel is fejtem szopik után. Az említett mellszívó kezdetben bevált, de a 2. hónapban volt egy durva mellgyulladásom, akkor kaptam a férjemtől egy elektromos Aventet. Hát, onnantól kezdve el sem tudtam volna képzelni, hogy kézi mellszívóval fejjek. A kézi mellszívó azért napi 8-10x nagyon fárasztó. Ha van lehetőséged elektromosat venni, ne sajnáld rá a pénzt! A kisfiam most múlt el 16 hónapos, most, hogy abbahagyta a szopizást, kellett párszor fejnem, mert nagyon megtelt a mellem, olyan könnyen ment az elektromossal. Most várjuk a második babánkat, tök jó, hogy van egy elektromos mellszívóm.
2014. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be, nem is használtam sokat, inkább kézzel fejtem (mér amikor kellett, szerencsére nem sokéig, csak az első hetekben, ha nagyon feszült). Számomra nehézkes volt a tisztítása is, meg nem is találtam túl hatékonynak, bár az is lehet, hogy csak az én mellem "nem adott" a fejőgépnek tejet, csak a babának.

Utolsó idős várandós vagyok a harmadikkal, és csak azért tartogatom még mindig és nem dobtam ki, mert hátha kell pár alkalommal használnom.


Ha újra első babás lennék, akkor vennék egy olcsó kézit (vagy inkább azt sem, hanem kézzel fejnék), és ha úgy alakul az élet, hogy be kell rendezkednem gyakori fejésre, akkor meg egy elektromosat.

2014. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tommeem volt es imadtam !!! Nagyon könnyű volt vele fejni . Nekem is kicsi mellem van. Szerintem a mellmeret nem befolyasol semmit .
2014. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!