Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen lehet még látni...

33 hetesen lehet még látni UH. N a kicsi arcát? Már a 17. héten kifizettem a 3D-t és még mindig nincs meg, azt mondta mindig a doki, nem lenne jó, mert takarja magát a baba. Nem szeretném ha elveszne az a pénz

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogyha nem csinálják meg, akkor az a pénz visszajár. nem azért fizettél, hogy megpróbálják, hanem azért, hogy legyen róla felvételed...
2010. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs befordulva láthatjátok,szerintem.De ez nem szép dolog előre elkérni a pénzt...
2010. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 34. hetesen voltunk, mert korábban nem volt tiszta a kép, vastag volt a hasfalam...kissé dundi vagyok:-)

Szóval nagyon szép profil képet tudott a szonofrágus csinálni, szerencsénk volt, mert nem takarta a teljes arcát csak a felét.

Mindenképpen próbájátok meg még ekkor is.

Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4d babamozira gondoltál? Mi 32 hetesen voltunk és tökéletes képeket csináltak a kislányomról. Mosolygott, grimaszolt, nyitogatta a szemét, szopogatta a köldökzsinórt erről mindről van kép! Fantasztikus volt! Egyébként nálunk 45 perces volt, addig csak nem takarja magát! Néha csak előbukkanna! Nem értem a dokidat! Ha nem csinálja meg kérd vissza a pénzt!
2010. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,majd délután vissza jelzek,most megyek fürödni és irány kiscsaj nézőbe :)
2010. jan. 14. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!