Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy hülye kérdés de ha...

Lehet hogy hülye kérdés de ha a védönöhöz járok tanácsadásra kb 3 hetente akkor is kell az sztk-s tanácsadásra is járni?

Figyelt kérdés
nem igazán világositanak fel az orvosok ilyenröl segitsetek kérlek
2010. jan. 13. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem az sztkba jársz a védőnőhöz?Itt debrecenben úgy van hogy előbb a védőnő,aztán közvetlen menni kell az orvoshoz is a tanácsadásra.
2010. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a védönö teljesen független az sztk_ tol 3 hetente megyek hozzá az orvosomhoz pedig kb havonta. még az elején vagyok 14 hétben de sztk-s tanácsadáson még nem voltam
2010. jan. 13. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegeden is 2 védőnő van, de csak az egyik az igazi. Aki kijön és körzeti, az az igazi, ő jön majd a babához is, a születése után. A másik csak asszisztens a doki mellett gyakorlatilag, de őket is védőnőnek hívják, ők adják a beutalókat pl. a laborba (talán a doki helyett) és ott kapok pecsétet is a kiskönyvbe, amiből 4-et kell összegyűjteni a terhesség végére. Szóval mind a kettőhöz kell járni.
2010. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Szeged mellett, egy faluban lakom, nálunk úgy van, hogy menni kell a védőnőhöz, majd utána a dokihoz is.
2010. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy menni kell, hisz a védőnő védőnő, a doki meg doki. A védőnő nem néz meg a méhszájadat...
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 13. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
ha magánorvosod van akkor az sztk-s dokihoz mért kéne járnod??nem kell.
2010. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a körzeti védőnő, hogy az én dokim pecsétje nem számít bele a 4 pecsétbe, amit össze kell gyűjteni, hogy megkapd azt az igazolást, amivel az egyszeri anyasági támogatást megkapjuk. Engem sem vizsgált az sztk-s doki, sőt, hogy van magán dokim, nem is láttam az sztk-s dokit, csak az asszisztens/védőnő adta nekem a beutalókat.
2010. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!