Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 6 hetesen volt Uh-on...

Barátnőm 6 hetesen volt Uh-on ahol minden rendben volt. Kivéve volt egy kis bevérzése. Ma 8 hetes és rózsaszin folyása van, nagyon fél hogy elveszíti a babát! Mitől lehet ez a rózsaszín folyás?

Figyelt kérdés

Lehet köze a bevérzéshez??? Vagy esetleg nem akar maradni a baba??? Semmit nem érez, nem görcsöl a pocija stb....

A bevérzésre a doktornő azt mondta, hogy kímélje magát a barátnőm semmi más.


2010. jan. 14. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ultrahang szerint él a magzat,akkor oké! De ez veszélyeztetett terhességet jelent! Óvatosság és bocsi,de szerintem no sex. A többit dokival inkább.
2010. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 hetesen élt a baba, azóta eltelt 2 hét. Nagyon remélem minden rendben van!!! Köszi a választ.
2010. jan. 14. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohanjatok a dokihoz,ha ezt eddíg nem tettétek meg.
2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet köze a bevérzésnek,nekem is volt 6 hetesen vették észre,és egyből eltiltott a sextől az orvos.Szerintem menjen el a barátnőd az orvoshoz,nekem is úgy távozott a haematoma hogy picit vérzett a 8.hét végén,de nehogy más miatt legyen.Ja és fekvés!22 hetes kismami
2010. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem ártana neki ha kapna terhesség megtartó gyógyszert.bár nekem ilyen gondom soha nem volt,de ilyen esetekben azt szoktak felírni nem??
2010. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont igy voltam, nem egész 6 hetesen bevéreztem és látszott is az uh-on, egy jó derék folt a méhemben. Nagyon megijedtem, mondta a doki, hogy ha jól fejlődik a terhesség akkor el kell hogy nyomja a bevérzést, de persze forditva is elsülhet.Szerencsére nem igy történt. Bár még 8 hetesen is látszott egy picit, utána viszont teljesen felszivodott. Kaptam Duphastont mivel az előző összes terhességeimnél nagyon sokat barnáztam. És még igy is volt barnázásom 1,5 hete is, csak annyiban segitett a tabi, hogy sokkal kevesebb és csak halvány barna volt. Most már átléptük a 15. hetet, remélem minden rendben lesz.

Barátnőd nyugodjon meg! Pihenés, no szex és ha egészséges a baba akkor úgyis maradni fog! Amint látod nem kell feltétlen hogy rosszat jelentsen a barnázás, bár mig nem volt 2 gyerekem addig én is mindig rettegtem.

2 egészséges lányka anyukája és 15 hetes km

Sok sikert neki! :-)

2010. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma voltunk uh-on minden rendben van a babával:-)

És a bevérzés is megszünt. Köszönjük a válaszokat!

2010. jan. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!