Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen erős görcs?

18 hetesen erős görcs?

Figyelt kérdés

18 hetes kismami vagyok és 5-10percre nagyon erős görcsös fàjdalmam lett. Vettem be magnéziumot és enyhült/alig van. Azóta fekszem.

Amúgy pont most kellene peteérésemnek lennie, reggel még nyúlós nyàkom is volt.

Nektek volt ilyen?? Szívhangfigyelővel megtalàltam utàna a babàm szívhsngjàt, ami egy kicsit megnyugtatott.


2014. aug. 17. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt, akkor nincs gond. Viszont ha ismétlődik, menj be a kírházba. Nekem 21 hetesen indult a szülés, 10 percenként feszitett a derekam és görcsöltem.
2014. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, és 24 hetesen megrepedt a magzatburok. Szülnöm kellett.
2014. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mg citricii-t kellene bevenni, az erősebb, ha ma még lesz ilyen erősebb görcs, szerintem is be kellene menned a kórházba. Ha van fogadott orvosod, akkor szólj neki is.
2014. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3*2 magnezium nyugodtan mehet. Ha nem mulik hivd fel a dokid,elmondja mit kell tenni. Mehszajvizsgalatod mikor volt? Nyugodj meg,tiszta fejjel kell gondolkodni! En mar ketszer mentem potyara a korhazba mar-mar ismernek.. azt mondjak inkabb menjek,mint baj legyen!

21hkm

2014. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerdàn néztek méhszàjat, akkor zàrt volt.

Kedden megyek dokihoz, mindenképp megemlítem neki.

Eddig is elég sokszor enyhén görcsöltem, de a mai nagyon erős volt a jobb oldalomon.

Mostanra teljesen elmúlt szerencsére, de persze nem vagyok teljesen nyugodt.

Akiknél beindult a szülés, mi lett a babàval?

Én még nagyon nem akarok szülni....

2014. aug. 17. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Feküdj sokat most pár napig!
2014. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még nem akarsz szülni. Nem csoda. Nem is kellene!

Én bemennék hétfőn UH-ra, biztos, ami biztos alapon.

Nem lehet megnyugodni, csak ha egy alapos vizsgálat alátámasztja.

2014. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen volt nagyon erős görcsöm, egy egész éjszakán át tartott. Mikor kezdődött felhívtam az orvosom, aki azt mondta h 1 no-spa forte, fekvés és sok folyadék, és ha másfél órán belül nem múlik akkor kórház. Nem múlt, bementünk, mindent rendben találtak úgyhogy hazaengedtek de utána még órákig görcsöltem, reggelre múlt el. Azóta 3000mg mg citrici az adagom, hál'Istennek nem ismétlődött meg ezidáig. Az orvos az erős melegfrontra fogta.

Egyébként sajnos a 24. hétig nem beszélhetünk szülésről csak vetélésről... Ha ismétlődne nálad, sztem azonnal ügyelet.

27hkm

2014. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bejöttem reggel az ügyeletre mert egész este feszült a hasam. A méhszàj zàrt a baba jól van. Most vakbélgyanuval vàrakozom...
2014. aug. 18. 08:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Kitartás! Írj később mindenképpen!
2014. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!