Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen erős görcs?

18 hetesen erős görcs?

Figyelt kérdés

18 hetes kismami vagyok és 5-10percre nagyon erős görcsös fàjdalmam lett. Vettem be magnéziumot és enyhült/alig van. Azóta fekszem.

Amúgy pont most kellene peteérésemnek lennie, reggel még nyúlós nyàkom is volt.

Nektek volt ilyen?? Szívhangfigyelővel megtalàltam utàna a babàm szívhsngjàt, ami egy kicsit megnyugtatott.


2014. aug. 17. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18+4 napon jártam így. Vasárnap volt bementünk a kórházba, ahol mindent rendben találtak, ki kellett váltanom a magnosolv granulátumot és azt innom, de mivel nem múlt a görcs másnapra sem (egész éjjel semmit nem aludtam) ismét be mentünk, amikor már nem is engedtek haza. Hála Istennek a méhszáj zárva volt, kaptam egy ágyat és egy 6mg magnézium infúziót, amit 10 perc alatt csepegtettek le. ( a világomat nem tudtam tőle) De szerencsére enyhült. Akkor éjszaka kértem még egy ampulla magneB6 ampulát amit megittam, mert még egy picit fájdogált, de szerencsére teljesen el múlt. 3 nap múlva hazaengedtek. Mindez az akkor jött hidegfronttól volt.
2014. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Bent fogtak a kórházban estére mivel uh-n nem találták meg a vakbelem,vszinü takarásban van. Szerencsére a hasfájás elmúlt így hazaengedtek. Gyulladást találtak a szervezetembe,de a reggeli vérvétel alapján már javul.

Remélhetöleg nincs semmi komoly baj csak egy kis megfázás.

2014. aug. 19. 13:38
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Érdekes dolgokat tud müvelni így állapotosan a szerevezetünk...Gondolom te is megrémültél.

én amúgy is parázok mindenen,mivel ö elsö baba.

2014. aug. 19. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!