Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye egy vízfejű...

Mennyi az esélye egy vízfejű babának az életben maradáshoz?

Figyelt kérdés
Milyen következményekkel járhat mindez?
2010. jan. 14. 21:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában elég kevés ilyen baba születik,mivel ki tudják időben szürni ha baj van.Amúgy az én sógoromnak van egy vizfejü öccse,aki már betöltötte 25.évét.Szellemileg viszont sajnos el van teljesen maradva.Miért kérded ezt?
2010. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm öccse volt ilyen,ezelőtt jó 20 éve láttam utoljára.Szellemileg nem volt semmi baja-tulajdonképpen fizikailag sem-,sajnos több műtétje volt,egy söntöt tettek be neki,ami levezette a folyadékot.Ma már biztosan modernebb módszerek vannak.Ja,és kívülről nem látszott rajta,szép kisfiú volt.
2010. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

Sajnos nem véletlen kérdezem..

Úgy látszik még mindig nem tudják kiszűrni 100%-osan...

sajnos:(

2010. jan. 14. 22:04
 4/76 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, ne keseredj el teljesen. Ma már olvastalak. Gondolom azóta is csak sírsz... :(

Ha kicsit több a víz az agykamrában, és nálatok ez a helyzet, akkor nem kell pánikba esni. Tudom, könnyen beszélek, de holnap hívd fel Pestet és irány vagy Istenhegy, vagy a Magzatdiagnsoztikai. A magzatdiagnosztikai 14.000 Ft ha kértek dvd-t is.

2010. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
100%

ne ijedj meg azért!!! gyerekgyógyászaton dolgoztam, és jópár iylen gyermeket láttam, söntöt ültetnek be még mindig de ha nromálisan kezelve van időben (márpedig manapság már egyből csecsemőkorban kezelik) akkor nem sérül a kis agya és teljesen értelmes aranyos normális gyermekek lesznek!!!

Csak nagyon kell vigyázni a sönt elzáródás tüneteire, de még nem gondolj erre.

2010. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:

Köszi a támogatást..

Holnap hívom a dokit.

Csak amiatt aggódom még pluszban,hogy maga a vízfejűség ugye egy tünet.Tehát ennek a hátterében valami egyéb fejlődési rendellenesség áll..:(

2010. jan. 14. 22:37
 7/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos!A Kováts Adél kislánya is kapott söntöt(anno nyilatkozott is arról,h gondok vannak a kicsivel)mára egy egészséges,normál iskolában tanuló,nyitott kislány lett belőle.Szval fel a fejjel.
2010. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastalak már több kérdésednél. El sem tudom képzelni mit érezhetsz, de nagyon szorítok értetek, és remélem, hogy végül beigazolódik, hogy az ijedelmen kívül nincs nagyobb baj. De ehhez tényleg menj neves szakemberekhez.

Kérlek majd írd meg, hogy mit mondtak.

2010. jan. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek 6 éve azt mondták, vízfejű a baba, de mire megszületett, nem volt semmi baja! Azóta teljesen normális kisfiú! Kívánom, hogy nálatok se legyen semmi gond!!!
2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A kérdésedre a válasz nem könnyű,sok minden befolyásolja,de ne egy gyógyíthatatlan betegségre gondolj. Ezt azért írom, mert egy szép és okos 5 és fél éves kislányt nevelek akinek shunt-je van.Ha bármit tudni szeretnél,szívesen válaszolok van tapasztalatom.

2010. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!