Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett a terhességi...

Miért lett a terhességi (Gabriel) teszt hamis pozitív?

Figyelt kérdés

Teljesen elkeseredtem,mert azt hittem babás lettem.

A csík nagyon haloványan látszódott,de ott volt,ma voltam nőgyógyásznál,ott is csináltak tesztet,és UH-t és nem találtak semmit sem...magyarán nem vagyok babás.


2014. aug. 22. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a teszt volt rossz,vagy volt ott valami de fel is szívódott.Ezek szerintem menzesz tünetek.
2014. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggelre megjött a menstruációm...így biztos,hogy nem sikerült a baba.Cefet mód görcsölök,és nagyon fel van hígulva a vérzésem...

Hétfőn még megyek vérvételre,ami annyiból jó,hogy legalább látjuk mi a helyzet,meg lesz akkor is egy terhességi próbám,de szerintem az már felesleges,mivel egyértelműen negatívak lettek az utóbbi tesztek.

Attól függetlenül,lehet megpróbálok még egy Gabriel tesztet,kíváncsiság képp.

2014. aug. 23. 11:00
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt gondom gabriel teszttel. Sajnos kettőt is vettem és mind a kettő hibás volt. :(
2014. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is jártam így anno,erős pozitív tesztem lett,jól látható csíkkal.Majd elkezdtem vérezni,irány a kórház.A véremben nem volt hcg(kb. 2 napra rá történt a vérvétel),uh-n nem láttak semmit.Volt,aki azt mondta h rossz volt a teszt,a dokim meg azt,h kémiai terhesség volt.
2014. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!