Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy babám lesz?

Figyelt kérdés

Anyummal lakok, 5 éve van párom. De ma szakított velem. Most kaptam munkát, és nem tudom mit csináljak. Meg akarom tartani, de apa nélkül? És úgy hogy még csak most fogok dolgozni? Pár hónapig legalább tudnék, lenne pénz.


De félek hogy mérges lenne nagyon. :(


21 éves vagyok.


2014. aug. 22. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, úgy jó is.

Szakítottatok, terhes lettél, nem tudod mit csinálj most, mert szeretnéd a babát. Ha nagyon mérges lesz, majd visszatértek rá másnap.

2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nehogy elvetesd!!! Igaza van az elsonek ha ideges uljetek le masnap beszelgetni de sztem tartsd meg persze csak ha akarod!!
2014. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hogyan?

Szólsz neki, hogy beszélni szeretnél vele. Aztán bejelented a terhességedet. A többi majd jön magától.

2014. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, csak annyira össze zavarodtam hogy most lett vége. :(
2014. aug. 22. 18:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Emiatt lett vége a kapcsolatnak?
2014. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát őszintén nem tudom. Eddig akarta, örült neki, ma azt mondta nem kell neki még baba. Úgy hogy lehet igen.
2014. aug. 22. 18:28
 7/21 A kérdező kommentje:

Most fogok dolgozni, még ne mondjam el ott, mert lehet emiatt nem lesz munkám?


Pár hónapot tudok ott lenni nem?

2014. aug. 22. 18:30
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Ezt is mondd el anyudnak,akkor bizti, h másképp fog hozzáállni!aztán "kedves" kis volt pasi,apuka,szépen perkálhat!ne hargudj,de egy féreg!tartsd meg,te légy boldog,ő pedig szenvedjen,és vasalj be mindent rajta!anyud melletted lesz, hidd el!
2014. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Bizony ne mondd el,amìg nem muszály!
2014. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyébként leegyszerűsítem most, de a terhesség idejéből, ha nem veszélyes a munkád, akkor 8 hónapot is tudsz dolgozni. Ha bejelented (és nem vagy próbaidős már, sem nem félév alatt jár le a szerződésed a munkahelyeddel) ezzel az indokkal nem rúghatnak ki. Ha problémásnak érzed a helyzetedet, stresszesnek, veszélyesnek magadra és a terhességedre, elküldenek veszélyeztetettre. Lesz fizetésed, de kevesebb. Erre kapni fogsz kevés tgyást és gyedet elvileg.

A terhesség után legalább egy évig a babával kell maradnod és minden idődet neki szánnod, hivatalosan nem is dolgozhatsz, viszont utána ha úg ydöntesz és bölcsibe adod, visszamész dolgozni, lesz egy szép gyereked és elkezdheted az életedet építeni és minden esélyed meg van arra, hogy gyerek mellett is sikerüljön. Ez összesen 2 kérdőjeles év még.


Lehet, kicsit összevissza írtam le és majd le is hurrognak, de én ezen is elgondolkodnék és utánajárnék.

2014. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!