Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy babám lesz?

Figyelt kérdés

Anyummal lakok, 5 éve van párom. De ma szakított velem. Most kaptam munkát, és nem tudom mit csináljak. Meg akarom tartani, de apa nélkül? És úgy hogy még csak most fogok dolgozni? Pár hónapig legalább tudnék, lenne pénz.


De félek hogy mérges lenne nagyon. :(


21 éves vagyok.


2014. aug. 22. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ja és pár hónapot lehet ott lenni, de ne próbaidő alatt jelentsd be :)

A pár hónap tőled és a munádtól függ, én elmentem szabira pl. péntektől keddig és hétfőn hívtam őket, hogy megszületett a baba, már nem megyek dolgozni kedden. Végig dolgoztam az egészet, persze főként irodában, de sokat voltam terepen is.

2014. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%

Ha megszülöd, miből akarod majd eltartani? A munkahelyed kisgyerekkel nem fog visszavenni és máshova sem fognak felvenni.

Nagyon helyes egy kisbaba, de fel is kell majd nevelni! Anyukádnak mielőbb mondd el, és közösen döntsetek.

2014. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány hetes vagy?
2014. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Csak tegnap teszteltem, mert 3 napja késik. Így most nem tudom, azt szokták mondani ha nem jön meg akkor már 4 nek számít?


Elmondtam, örült neki, azt mondta ne foglalkozzak semmivel, mindent megoldunk együtt.


Köszönöm nektek! :)

2014. aug. 22. 19:34
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem próbaidős leszek amúgy, egyből rendesen szerződés és munka.
2014. aug. 22. 19:34
 16/21 anonim ***** válasza:
De jó, egy normális anya! A legjobbakat neked!
2014. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rendben lesz, nem lesz könnyű, de te ennek szerintem örülsz és meg fogod oldani a baba jövőjét is, mert anyukád is ott áll mögötted és nem hátráltatni fog.


(A barátoddal pedig még bármi lehet szerintem.)

2014. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mindent megfogok tenni hogy a legjobb legyen neki! :)


Köszönöm szépen!


Páromban csalódtam, nem tudom hogy mi lesz.

2014. aug. 22. 21:07
 19/21 anonim ***** válasza:

Na szuper,orulok :) Engem a ferjem hagyott el egy masik no miatt amikor terhes voltam...Mellettem allt a csalad es nagyon rendesek voltak.Viszont a baba elment es krhazban otottem ki!Egyedul voltam a mutet elott,alatt,utan.Nagyon nehez volt :( Viszont igaza van a tobbieknek barmi tortenhet meg a paroddal...Lehet,hogy csak megijedt!Szemetseg amit tett,de nem kell vegleg lemondani rola sem!Kivanom,hogy neked minden rendbe legyen

Ui:Nekem egy ev telt el es az uj paromtol varandos vagyok es vegre ugy vagyok babas,hogy orulnek neki es mellettem vannak :)

2014. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami történt, de egyben örülök is, mert akkor most boldog vagy végre. :)
2014. aug. 23. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!