Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen biciklizni?

Lehet terhesen biciklizni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, addig amíg nem megerőltető, és amíg nem keményedik tőle a pocakod. Nekem ezt mondta az orvosom. Elsővel 36. hétig tudtam biciklizni, másodikkal a 24. hétig.
2014. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi. Eppen a heten akartam uj biciklit venni es most teszteltem pozitivat.
2014. aug. 25. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, persze :) Én veszélyeztetett vagyok, így sajnos el vagyok tiltva (mert esés veszélyes sport.) Csak a sétát engedik, azt is mérsékelt tempóban.
2014. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
" Eppen a heten akartam uj biciklit venni es most teszteltem pozitivat." Ez a mondatod nagyon tetszik :) Gratulálok a babóhoz!!
2014. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biciklizni lehet, de néhány orvos csak a szobabiciklit javasolja terhesség alatt, mert nagyobb a szédülésre, egyensúlyvesztésre az esély, így félő hogy a kismama elesik, megütheti magát, a pocakját. De tulajdonképpen a biciklizésnek semmi káros hatása nincsen sem a terhességre, sem a magzatra.
2014. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi.:) 4. Valaszolo, igen, mert mult heten adtam el az enyemet, amire mar nem tudtam felszallni, ha rajta volt a gyerekules hatul. Ezert akartam venni egy noit. De most nem tudom, hogy nem lesz-e ablakon kidobott penz? 2 gyereket ugysem fogok tudni cipelni rajta. Vagy majd veszek egy rakapcsolhato kiskocsit?
2014. aug. 25. 15:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Van ellipszis trenerem otthon, az jobb lenne? Meg 40 kg plusz van rajtam, ugyhogy fontos lenne a mozgas.
2014. aug. 25. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Van aki az utolsó hetekig biciklizik minden gond nélkül, de sajnos esésről és pocakbeütésről is hallottam már aminek nem lett jó vége.
2014. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vittem 2 gyerkőcöt bringán, egyet elöl, egyet hátul. De nekem muszáj volt, nem volt más közlekedési eszközöm :( És paráztam közben azért. A kiskocsi szimpatikusabb nekem is. Vigyázz magadra, boldog babavárást!
2014. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy az ellipszis tréner mindenképpen biztonságosabb :)
2014. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!