Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van ennek?

Mennyi esélye van ennek?

Figyelt kérdés

16hetes kismama vagyok,nagyon várjuk már a babát,1évig próbálkoztunk!Igazából kisfiút szeretnénk,de végeredményben mindegy!

Minden éjjel(kb 2hete)azt álmodom,hogy az uh kisfiút mutat,kisfiút szülök stb!Mennyi az esély ennek,hogy bejön?Vagy csak a képzeletem játszik?

Tényleg,komolyan kérdezem!!


2014. aug. 26. 08:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
50% :) amúgy én kislányról álmodtam és fiam lett.
2014. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincsen köze az álmodnak a baba neméhez. Előfordulhat, hogy ennek ellenére kisfiatok lesz, de ahogy írtad is, fiút szeretnétek nagyon, és ezek a gondolatok az álmaidra is hatással vannak, ilyen formában vetül ki.
2014. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem azért álmodsz kisfiúról,mert azt szeretnél:)

Én pl kislányt szerettem volna és szinte mindig kisfiúról álmodtam, kislány lesz:) Lehet én azért álmodtam fiúról mert féltem, hogy kukis lesz nem tudom:) Nem befolyásol semmit:) A nővérem is mindig fiúról álmodott,nekik fiuk is született:) De azért ne éld bele magad. 16 hetes vagy,most már hamarosan kiderül ki lakik a pocakodban, türelem:)Nekem 16 hetesen mondták, hogy kislány,ezt 18 hetesen erősítették meg:)

üdv 24+2hkm

2014. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2hét múlva megyünk orvoshoz...hát nagyon kíváncsi vagyok!:)Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 26. 08:45
 5/25 anonim ***** válasza:
50-50%, és két hét múlva lehet még meg sem mutatja magát, így ne éld bele magad.
2014. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nem tudom biztosra, lehet azért álmodsz fiúval mert az a vágyad! De próbálj ki valamit!!!! Fogj egy jegy gyűrűt,(ha nincs akkor karika gyűrűt ami nem bizsu) fűzz át rajt egy cérnát, majd tartsd a bal csuklód fölé, úgy hogy a jobb kezedet ne mozgasd. Ha lehet úgy kezd el, hogy egyenesen mozdulatlanul lógjon a gyűrű és utána tedd alá a bal csuklód. Ha jól csinálod, és nem mozgatod a kezed akkor elkezd mozogni a gyűrű, ha körbe körbe ingázik akkor kislány lesz, de ha csak ide-oda (jobbra-balra) ingázik akkor kisfiú lesz! Én is 16hetes kismama vagyok, és nekem kőrözött kislányon lesz a jóslás alapján, majd 2hét múlva megyek dokihoz, talán megmondja h milyen nemű lesz, és majd kiderül igaz-e! De amúgy ezt a jóslást megcsinálta az egyik ismim, neki fiút mutatott és úgy is lett! Anyukámnak is csináltuk, mi 4en vagyunk testvérek, és mind a 4ünket kimutatott születési sorrendbe!! Szerintem van benne valami!!!! Próbáld ki te is! és kiváncsiságból, ird már ki hogy mit mutatott!!! :)
2014. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez a gyűrűs dolog sem jött be. Lányt mutatott, és 2 fiam van.
2014. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én kislányról álmodtam, többször is... és fiú lesz :)
2014. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Fiúról álmodtam, fiúra is vágytunk mindketten a párommal. A népi megfigyelések szerint csakis fiús tüneteim voltak, aztán hiába vártuk a csodát a 18. heti genetikai ultragangon, olyan nagyon szégyenlős volt, hogy teljesen eltakarta magát. Végül nem bírtuk cérnával a 25. héten elmentünk 4D-re, na akkor jött a meglepetés: kislány :)

Szóval nem szabad sem néphiedelmekben sem álmokban bízni ;)

2014. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mások tapasztalata alapján kb 80százalék esélye van! Valakinek bejön, valakinek nem!
2014. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!