Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van ennek?

Mennyi esélye van ennek?

Figyelt kérdés

16hetes kismama vagyok,nagyon várjuk már a babát,1évig próbálkoztunk!Igazából kisfiút szeretnénk,de végeredményben mindegy!

Minden éjjel(kb 2hete)azt álmodom,hogy az uh kisfiút mutat,kisfiút szülök stb!Mennyi az esély ennek,hogy bejön?Vagy csak a képzeletem játszik?

Tényleg,komolyan kérdezem!!


2014. aug. 26. 08:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mi lányt szerettünk volna, valószínűleg ezért álmodtam MINDIG és csakis kizárólag kisfiúval.

Aztán a 22. héten végre kiderült, hogy mégis kislányunk lesz. Úgyhogy szerintem ezeknek az álmoknak valójában nics jósló jelentése, sokkal inkább a vágyak, félelmek megnyilvánulásai.

2014. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én kétszer álmodtam fiúval! Az álmomban azt mondta a szonográfus, hogy egyértelmű hogy kisfiú! Ehez képest amikor 22 hetes uh-ra mentem, ott majdnem ugyanezt mondta csak nem kisfiú hanem egyértelmű hogy kislány! Tehát majdnem bejött de mégsem! :D 36hkm
2014. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szia!nekem mindenki fiút tippelt én is úgy éreztem már nevet is választottunk mielőtt kiderült volna.Egy halvány gondolat sem volt bennem h kislány lesz.Pocim is fiús volt,csak a sòsat kívántam (bár ebben nem hiszek) és meg voltam ròla győződve h nekem fiam lesz.Viszont egy este azt álmodtam h kislányt szültem,totál emlékszem h nézett ki a babòca.Mostmár tuti h kislányom lesz,megmutatta milye van :D
2014. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy Brad Pitthez mentem feleségul és egy kiscsirkét szültem. Most van egy férjem(nem szinész) és két gyerekünk.
2014. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem voltam kíváncsi erre a cinikus megjegyzésre!Nem értem,hogy miért írkál az ilyen ember?Én tökre komolyan kérdeztem!
2014. aug. 27. 08:21
 16/25 A kérdező kommentje:

Kedves 6.válaszoló!Kíváncsiságból megnéztem ezt a gyűrűs dolgot,jobbra-balra mozgott!Egyébként 14hetesen voltam uh-n,akkor nem mutatta meg magát,össze voltak téve a lábai!10.-én hátha szétteszi,de most egyre kíváncsibb vagyok:)

Köszönöm

2014. aug. 27. 08:43
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor a gyűrű szerint kisfiad lesz! :) De ne éld bele magad mert ez nem 100százalék!! De majd ha megtudod biztosra a dokitól, akkor ird már ki légyszi mert nagyon kiváncsi vagyok :D
2014. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
........ 6.válaszadó voltam!
2014. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
...., jah, amúgy én meg 8.án megyek dokihoz, és ha úgy fordul lehet nekem is megmondják! :)
2014. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egy pár héttel korábban én is kipróbáltam ezt a gyűrűs módszert:) elég vicces volt mert mikor először kipróbáltam szépen körözött,komolyan, nem akartam elhinni tiszta mágikus volt:):D Aztán gondoltam, hogy na megpróbálom még egyszer:) Akkor meg lengett jobbra-balra:)Na gondoltam most akkor mi van?! De aztán végül kiderült, hogy az első volt a valós:) mert kislány lesz:) Ettől független aranyos ez a kis gyűrűs (játék)
2014. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!