Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrénes fejfájás, terheses...

Buboc kérdése:

Migrénes fejfájás, terheses mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok,iszonyatos fejfájásom van.Már alig birom mit vehetek be?!
2014. aug. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Panadolt vehetsz be nyugodtan. Nekem is kellett párszor. De bármilyen más paracetamol tartalmú gyógyszert is lehet.
2014. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panadolt.

De próbálj meg jó sokat inni, sötét szobába húzódni nedves ronggyal a homlokodon. Hátha ez is segít.

2014. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még javasolták rá a + magnéziumot.
2014. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sajnos már nem birom!
2014. aug. 27. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél be egy szem gyógyszert és pihenj le, kevésbé árt a babának, mintha napokig szenvedsz.
2014. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pont ilyen idősen, hánytam is tőle. Panadolt vettem be rá, dokim azt mondta, ha nem múlik, akár 2-t is bevehetek belőle.
2014. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk még most is csak az Algopyrint ajánlják. Gondolom, mert van róla vagy 50 évnyi infó. Én paracetamolt a gyerekeimnek sem adok, megtartjuk a májukat.

2014. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!