Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed/szedett valaki terhessége...

Szed/szedett valaki terhessége idején VERAPAMIL gyógyszert?

Figyelt kérdés

Én 32 hetes vagyok, néha erős szívzuhogás tör rám, de ritkán, nem is minden nap. Azért elmentem orvoshoz és a doki ezt írta fel mindennapi bevételre, de tartok tőle, mert a betegtájékoztató szerint átjut a placentán és állatkísérletek szerint az utódokon károsodást okozott.

Meg a vérnyomásom is alapból alacsony, és ezt agyógyszert a magas vérnyomásúak szedik. Attól félek, hogy még alacsonyabb lesz a vérnyomásokm, ha minden nap szedem.



2014. aug. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is felírták, de amikor elolvastam a betegtájékoztatót, nem szedtem be. Még szülés után is minden nap előjött ez az erős szívdobogás. Akkor is ajánlgatták, meg újra felírták a kórházban is, de akkor sem szedtem. Szépen elmúlt egy pár hét alatt._Mondjuk nekem nem csak néha volt, hanem naponta többször, minden nap.

Egyébként sokszor olvasom, hogy ezt a gyógyszert írják fel kismamáknak.

2014. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is felírták, én sem szedtem be. Én azért kaptam, mert olyan gyógyszert kellett szednem, ami magas pulzust okozhat, és ennek elkerülés végett írták fel ezt. Nem okozott mellékhatást, de akkor sem szedtem volna be.
2014. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!