Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Törvényszerű a kötényhas...

Törvényszerű a kötényhas császármetszés után?

Figyelt kérdés

Mindenkinek kötényhasa van akit császároztak?

Ismerősömnek császár után kötényhasa lett, az a kevés kis háj ami a hasán volt az most lelóg holott előtte feszes hasa volt.

Én is hájas vagyok kicsit, első szülésem után nagyon szépen visszaállt a hasam.

Most lehet hogy császárom lesz, nekem is kötényhasam lesz?


2014. szept. 1. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem izmos hasam volt, és nekem is az lett.
2014. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű
2014. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt izmos hasam és még sem lett kötény hasam. Anyunak 2 császárja volt és nem lett az. Sok császáros ismerősöm van, ebből csak egynek lett kötényhasa.
2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem is kötény hasam lett sajna...:S
2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Kotenyhasa nem csaszartol lesz senkinek, hanem a hajtol!
2014. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha nem jár mindenképp kötényhassal a császár akkor nagyon reménykedem, hogy én is megúszom enélkül...

Köszönöm a válaszokat.

A legfontosabb, hogy egészséges kisbabánk szülessen, de úgy érzem, egy császáros heg és vele egy kötényhas teljesen tönkre tenné az életemet... Első szülésem után depressziós lettem, nem tudtam feldolgozni hogy megváltoztunk, hiába volt nagy az öröm a kisfiúnk miatt. 1 évbe telt elfogadnom, hogy már semmi sem a régi... Ha erre most kapok egy kötényhasat én tutti teljesen összeroppanok... Pedig tudom, hogy ennél ezerszer fontosabb dolgok is vannak az életben...

2014. szept. 1. 22:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem mint írtam nem lett. A császéros heg meg szinte nem is látszik, csak ha nagyon nagyon nézem.
2014. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg szívás a kötényhas, de ha ennyire készen vagy a gondolatától is, akkor talán korai volt a 2. baba vagy inkább elgondolkodhattál volna rajta, h legyen-e, megéri-e neked. Szegény gyerek, az anyja az élete, a teste tönkretevőjét fogja benne látni...Jó kis útravaló az élethez.
2014. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
A kötényhas szerintem nem császár-természetes szülés függvénye. Az attól lesz, hogy a terhesség során nagyon megnyúlik a bőr, és szülés után már nem tud az eredeti állapotára visszahúzódni, így megmarad. A szülés módjának semmi köze ehhez. A császáros heg meg semmi. Egy halvány vonal bikinivonal alatt, szinte nem is látszik, attól aztán pláne nem kell parázni.
2014. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2 császárom volt 2 éve és 2 hónapja, nincs kötényhasam. Ugyan nem pont ugyanolyan lapos, mint volt, de remélem, mihamarabb az lesz.
2014. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!