Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Törvényszerű a kötényhas...

Törvényszerű a kötényhas császármetszés után?

Figyelt kérdés

Mindenkinek kötényhasa van akit császároztak?

Ismerősömnek császár után kötényhasa lett, az a kevés kis háj ami a hasán volt az most lelóg holott előtte feszes hasa volt.

Én is hájas vagyok kicsit, első szülésem után nagyon szépen visszaállt a hasam.

Most lehet hogy császárom lesz, nekem is kötényhasam lesz?


2014. szept. 1. 21:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de lefogytam és eltűnt kb. 6 hónapra.Úgyhogy ne ijedj meg, ha véletlenül az elején még lesz.
2014. szept. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A kötényhas nem a szülés mikéntjétől, a hájtól vagy izmosságtól függ, hanem a kötőszövet minőségétől és hogy mennyit nyúlt a bőr a terhesség során ill. hányadik terhesség. Ez ugyanolyan alkati dolog, mint a striák vagy hogy a szoptatást hogy viseli a mell. Sok hízás-fogyástól (pl. jojó fogyókúrázás), férfiaknak is simán lehet kötényhasa.
2014. szept. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, sógornőmnek totál laposra ment vissza a hasa, mondjuk nagyon vékony volt mindig is.
2014. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tudom... Önzőnek hangzott amit írtam, de ennek számomra nincs köze a gyerekeimhez. Ez csak az én "játszmám" saját magammal. Megint egy dolog amit majd valahogy fel kell tudnom dolgozni...
2014. szept. 2. 07:34
 15/19 anonim ***** válasza:
Az első császár után olyan lett a hasam, meg is rettentem, de pár hét alatt rendbe jött, nem is hittem volna. Második császáromnál nem volt ilyen probléma, pedig túlsúlyos vagyok. Szóval fogalmam sincs, hogy ez mitől függ.
2014. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató.
2014. szept. 2. 11:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy hónapja volt császárom és már most majdnem ugyanolyan lapos a hasam, mint mielőtt állapotos lettem, nem lett kötényhasam...
2014. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a kötényhas hájtól kevésbé,hanem attól lesz,hogy kirepedezik a bőr és nem tud visszahúzódni.

Ilyenkor a has olyan mint a lufi ha leereszt :(

2014. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én akkor ultra szerencsés vagyok :) 22 napja császároztak és egész terhesség alatt 13 kilót szedtem fel.Most szinte teljesen visszament a hasam és nem volt kötényhasam,pedig a magasságomhoz és a súlyomhoz képest hatalmasnak vélt pocakom volt.Semmi terhességi csíkom nincsen,bár hozzáteszem én használtam mindenféle terhességi csíkok elleni kenceficét és most is kenegetem magam.Hasszorítót is vettem,bár ha nem használnám sem mondaná meg senki hogy 3 hete szültem.A császárnak gyönyörű vonala lett.Hajszálvékony,gyorsan gyógyuló heg a bikinivonal alatt.Úgyhogy ne parázz kérdező egy cseppet sem mert vannak olyan szerencsések mint én és nem lesz mindenkinek kötényhasa.Bár sokat jelent a genetika.Ha hízásra vagy hajlamos akkor lehet hogy lesz rajtad felesleg a császár után, de minden hozzáállás kérdése.Lényeg hogy mozogj,sétálj amennyit csak tudsz,használj terhességi csíkok elleni krémet vagy olajat-tudom sokan hülyeségnek tartják, de sokat segít!!!-és a hasszorítót is ajánlom.Hozzá kell szokni, de pár nap után észre sem veszed hogy rajtad van mert annyira kényelmes.
2014. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!