Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen temetésre menni?

Terhesen temetésre menni?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki! Nem túl közeli ismerős, de a párom elmegy és gondoltam én is! Csak ijesztgetnek, hogy terhesen nem kellene feketébe bújni, meg a babonák.... kész!!!... Ti hallottatok ilyenről?
2010. jan. 18. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Az elhunyt lelke átszáll a magzatba! Vigyázz! :DDDD
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem közeli ismerős, inkább maradj otthon. Lelkileg mindenkit megvisel a temetés. Nem tesz jót neked sem, főleg hogy babát vársz!Én nem mennék.
2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
szia én is ugy gondolom hogy ha nem muszáj akkor inkább ne menj . én sem tenném, nem mindhtababonás lennék, de megfordulna a fejemben hogy baj lehet belöle,..
2010. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

Igen hallottam ilyenről és ha kényszerítenének akkor sem mennék el nem a babona miatt félek h kiborulnék...6 éves voltam amikor meghal a bátyám és azóta nem bírok végignézni egy temetést nyugtató nélkül:S

A másik hogy lehet h kihatna az egész hetedre és ha te szomorkás vagy és feszült a babád is az:S


17+4 hetes kismama

2010. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezzel nem kell foglalkozni... két éve papám temetésén ott volt az unokatestvérének a kisebbik lánya, és akkor 4 hónapos terhes volt, a kicsinek semmi baja :) a vénasszonyok előszeretettel riogatnak mindenkit..hagyd a francba :) én egyébként nem hallottam még ilyet azelőtt.
2010. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem túl közeli ismerősről van szó, akkor a férjed képvisel téged is. Ne menj el. Lelkileg sem jó, meg hideg is az idő. Biztosan megértik.
2010. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én is 3honapos terhesen voltam a papám temetésén,és nem volt semmi baj.
2010. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Legelső! Figyu ez az oldal "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted...stb" akkor mit humorizálsz!

Humorizálj más kérdésekben de ne egy temetésen! Tuskó

2010. jan. 18. 21:35
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Én az apám temetésén voltam terhesen. A nővérem meg a nagymamánk temetésén. Egyikünknek sem lett semmi baja, nem kell hinni a babonáknak.
2010. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
sztem ne a babonák miatt ne menj! én pl jobban félnék attól, hogy megfázok, lebetegszek, mint a babonáktól...
2010. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!