Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős vagyok, pár napja...

Félidős vagyok, pár napja alig érzem a babát, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2 nap múlva 21 hetes vagyok, eddig szinte minden este éreztem a mocorgását, de most 2 napja csak néha-néha, akkor is rövid ideig. Miért lehet? Nőtt a méhem és több a helye? Ilyenkor ez még normális?
2014. szept. 16. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vannak ilyen napjaik a babáknak, de ha nagyon aggaszt akkor kérd meg a védőnőt hogy hallgassatok szívhangot. Nem vizesedtél mostanában? Lehet, hogy több lett a magzatvized
2014. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Sokan még nem is érzik ilyenkor többek között én sem. Ilyenkor még nem kell a mozgások miatt aggódni :)
2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom,hogy 24.hétig nem kell ezen aggódni. Valaki ilyenkor még nem is érzi a babáját. Még nagyon picike és sok sok helye van:) Lehet hogy ő igenis sokat ficánkol csak te nem érzékeled még olyan intenzitással. Nekem is volt olyan,hogy egyik nap meg sem állt, másik nap meg elég lusta volt és 1-1 kis bökés és ennyi. Aztán megint hozta a formáját aztán megint üresbe tette magát:)

De ha megnyugtat akkor inkább menj el dokihoz vagy valóban a magzati szívhang figyelő megnyugtat:)

Üdv 27+2hkm

2014. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, most kicsit jobb! Van szívhanghallgatóm, hallgattam ma is, rendben volt, csak a mozgásokat nem hallottam és nem éreztem. De akkor ezek szerint minden rendben, köszi a válaszokat!
2014. szept. 16. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!