Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák segítségét kérném...

Kismamák segítségét kérném terhességi tünetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én még csak 4+1 hetes kismama vagyok es sajnos az aggódósabb fajtából... Első baba, szóval tapasztalatom sincs. Kérdezni sem tudok senkitől. Több kérdésem is lenne:

Normális, hogy jönnek mennek a tünetek? Tegnapelőtt le akart szakadni a cicim, ma meg semmi. Mondjuk az állandó pisilès az konstans. :)

A másik, hogy mindennap vannak mezesz szerű görcseim, hol alig észrevehető, hol erősebb. Főleg éjszaka erősebb, van hogy bele is nyílal a hasamba, de általában pár másodperc után elmúlik. Illetve ami ijesztőbb, az a szúrás. Tegnap egész nap szúrt a hasam, bal oldalon a petefészkemnèl, de időnként jobb oldalon is, illetve a köldökömnél. Nem múlt el, hiába pihentem. Ma már nem szúr de hirtelen mozdulatra pl. nyujtozas előjön.

Orvoshoz csak a 6. vagy 7. héten mennék, amikor mar lesz szív hang.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, mindenkinek köszönöm ha válaszol!


2014. szept. 22. 07:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*menzesz, bocsi
2014. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5+4 hetes vagyok, jövő héten megyek dokihoz. Nekem is hullámokban jönnek a tünetek, néha hányinger, néha szédülgetek, de a cici fájás az folyamatos. A hasgörcs is szokott lenni, olyan erős mindjárt megjön érzésem szaladok a mosdóra, de szerencsére semmi. Boldog babavárást :)

2014. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megy a zöld kéz! Mindenkinek boldog babavárást kívánok! :)
2014. szept. 22. 11:36
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden tüneted normális:) Nekem is ezek és hasonlóak voltak:) Csak nyugodj meg:) Boldog babavárást:)

28hkm

2014. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!