Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-30 hetes kismamik, ti...

25-30 hetes kismamik, ti mennyit hiztatok eddig? Hogy vagytok? Novoget a pocakotok?

Figyelt kérdés
En 27 hetes vagyok es jelenleg 6 kg-nal tartok ami szerintem eleg sok. Igaz a nadragjaim meg feljonnek ram de mell es pocak miatt semmi regi cuccom nem er be ami rossz erzes. TI megbaratkoztatok a felszedett kilokkal? Ti milyen iramban hiztok? Hogy alltok a picurnak valo bevasarlassal? Varjatok mar a szulest?:)

2014. szept. 27. 06:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia

én 27 hetes múltam , eddig 3kgt hiztam.

Sok mindene van már a babának, jovohonapban szinte minden meglesz utána már csak festjuk a baba szobát, mosó vasalom a kis ruháit, viszont a babakocsi még hátra van.. kislányom lesz és december 25-re vagyok ki írva vele :)

2014. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6 kiló szerintem teljesen jó :) 26. hétben vagyok, én is 6 kilónál tartok, olyan heti fél kg az átlag. A védőnő szerint ez teljesen jó. Persze nekem is megfordul a fejemben, hogy úristen hol van még a vége, de szerintem ha +12-15 kg-val megyek szülni az nem tragédia :) a babakocsit remélhetőleg ma sikerül beszerezni, így a nagyobb dolgok már meglesznek. Hétfőn pedig megvesszük a ruhákat, meg amit még találunk, nem akarom már sokáig tologatni a dolgokat :D
2014. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a 26. hétben vagyok, 4,5 kg-ot híztam, iker kislányokat várok. 1 hete fekszem már, mert 1cm-rel rövidült a méhnyak. 35. hét a minimum cél. Megbeszéltem a csajokkal, hogy úszkáljanak még, nekik bent van a legjobb helyük :) Nekünk sok minden maradt az 5 éves lányunkról, ő nyári volt, így csak téli újszülött sapka, overáll, bundazsák kell. Ikerkocsi is megvan már. Festeni kell, illatszereket beszerezni. Január 8-ra vagyok kiírva, dec. első, második hete a cél. Remélem minden rendben lesz. Jó babavárást mindenkinek!

2014. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok:D Nagyon ügyesek vagytok súly terén,én már nem annyira..Rengeteget sportoltam terhesség előtt és a mai napig is megvan a napi egy óra+a jövés-menés. Most vagyok a 24.hétben és pont tegnap mért a védőnő-+8 kiló...Nagyon le vagyok konyulva,mert nem értem,miért van ez? Nem zabálok,sőt,cukor helyett stevia,csak sajnos bár külföld,nagyon gyatra az egészséges kaják felhozatala. De figyelek és mozgok. Csak a cici és a hasam nőtt,ezért nem értem,mi történik. Kislányt várunk és ruhákat,babakocsit vettünk eddig.Ja és cumit ée egy csomag pelust:D Szóval nem ésszerű,de még várni akarunk a nagyobb dolgokkal kicsit.
2014. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!