Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. terhességi probléma!?

S. O. S. terhességi probléma!?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+5 hetes és az előbb borzasztóan fájt pár pillanatig az alhasam. Ez normális? Volt már valakinek? Mitől van. Ittam magnéziumot, jobb lett, de félek.
2014. szept. 30. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,normális szedj magnerotot,nekem a dokim 3x1 vagy 3x2 javasol fájdalomtól függően!! én a 8.hétig az ágyból alig bírtam kiszállni annyira görcsöltem ,de semmi baj nem volt,most 20 hetes vagyok és még mindig szokott fájni az alhasam :/ ne aggódj,de azért ha mész a dokidhoz említsd meg neki.
2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag a brutal heves gorcsot es a verzest leszamitva a terhesseg soran minden normalis :)
2014. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap azért lehet rácsörgök az orvosomra. Boldog babavárást
2014. szept. 30. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne félj! Tök általános dolog hat hetesen. Nekem olyan is volt, hogy kiegyenesedni sem tudtam. Majd elmúlik. A terhességi problémák nem itt kezdődnek! :)

Boldog babavárást!

2014. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!