Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a picinek valami baja,...

Lehet a picinek valami baja, ha napi 2-3 szál cigit elszívok?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. a terhességem előtt erős dohányos voltam. még mindig kívánom.
2007. okt. 24. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bírd ki valahogy ezt az időt,amíg várandós vagy!!!!Én is nagyon sokat szívtam előtte,de amint megtudtam,hogy terhes vagyok egyből letettem.Még néha most is hiányzik,semmi pénzért nem gyújtanék rá,a babám érdekében!Egy 26 hetes kismama


KITARTÁS!!!!!

2007. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehéz lettenni az biztos!!! nekem se ment! probáltam lecsökkenteni a lehetö legkevesebbre, volt hogy napokig birtam nélküle! de nekem is azt mondta az orvos ha nagyon ideges, stresszes vagyok inkább gyujtsak rá mert lehet hogy többet ártok vele!
2007. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem értem... még nem láttál egyet sem, a folyton látható reklámok közül, vagy szlogent a tv-ben. Ezek folyton arról szólnak, h a bagó még a felnőtteknek is káros (mindenkinek), nem 1 pici babának!!!Ha gyermeket akarsz, miért nem vagy képes félretenni??? Vagy nem is akarod a babát igazán???

Szegény bébik, amúgy sok fejlődési rendellenességgel születhetnek, tele vagyunk méreggel pl. módosított élelmiszerek, városok levegőjének szennyezettsége stb.Még plusz kockáztatsz? Szerintem döntsél: gyerek vagy bagó!!!

2007. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mit kívánsz jobban? A gyerekedet vagy a cigit?
2008. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!