Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok...

11 hetes kismama vagyok szerintetek már megnyugodhatok hogy a babám megmarad. Vagy pont most van még veszélyben a magzatom? . én valahol azt olvastam az első 10 hét a legveszélyesebb szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még egy dolog: tapasztalatból mondom, hogy az orvosok többsége is szívesebben látja a kismamát 'fölöslegesen', mint későn... Engem is leszidtak, hogy nem mentem előbb, pedig alig egy kis görcsöm volt, azért nem mentem azonnal.

Tehát ne szégyellősködjön senki, ha valami rossz érzésed van menj be a kórházba vagy hívd fel a dokid!

2010. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Minden hozzászólást köszönök szépen..nincs sok barátnőm és nagyon jól esik minden mondat.Tegnap elmentünk apával a Kistarcsai Flór Ferenc kórházba nagyon rendes volt a doki (Dr Surányi Tibor József)alaposan és lassan megnézett mindent...sajnos talált bibit..ugyhogy amikor megkérdeztem visszaöltözés közben nem e reagáltam túl aa dolgot azt mondta NEM.Felírt nekem gyógyszert amit 6 napig kell használnom +B6 szerinte ettől minden rendben lesz. /Mwgnéztük pici pocaklakóm is vele minden rendben volt:)/

Remélem ez így is marad.

2010. jan. 23. 08:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Hűha , ezeket jó hogy megosztjuk egymással.Én még az elején járok és alig tudok aludni is.Biztos nem lesz semmi baj mindíg erre gondolok.Boldog babavárást!!!:)
2010. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok.

Nagyon örülök, hogy elmentetek időben és jó tapasztalatot szereztél doki-téren!

Biztos minden rendben lesz, látod figyelnek rátok!

Nyugodt, boldog babavárást!

2010. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már a 12 hétben vagyok ma voltam ultrahangon.Tarkó redőt mértek minden rendben van eddig.A lepény a hátsó falon tapadt meg.
2010. febr. 2. 19:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Megint az utolsó vagyok :)

Örülök, hogy minden rendben és remélem egy picit azért megnyugodtál! Lassan egy kicsit megint átalakul majd a terhességed, ne ijedj meg ha nem lesz minden úgy mint eddig. Lassan mozogni is érzed majd a picit, akkor párszor majd ismét megint parázol azon, hogy 'most nem éreztem egy napig' pl, de ez is normális lesz. Itt mindig találsz segítséget, de látod megbízhatsz az orvosokban is.

Sok örörmöt a babáddal!

38 hetes kismama

2010. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


En most leptem a nyolcadik hetbe, es en is nagyon izgulok. Meg kisert az egesz napos hanyinger meg a fulladok neha (aszthma), es mindentol parazok. Harom napja nem mentem be dolgozni, ma reggel is a vasutallomasrol szaladtam haza a gyomrom miatt. De fel a fejjel, csak optimistan!!!:-)

2010. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!