Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Mit lehet tenni, ha nagyon sok a gyomorsavam?

Figyelt kérdés
26 hetes km vagyok és ma voltam a terheléses cukorvizsgálaton. Szörnyű volt az a lötty! Majdnem kihánytam és azóta egyfolytában jön föl a savam. Mát ittam tejet és ettem háztartási kekszet is, de nem segített. Nem tudom,hogy fogom átvészelni az éjszakát! :-(
2010. jan. 22. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertárba adnak vény nélkül gyomorsavra nemtom mi a neve, de ilyen tablettát, amit szét kell rágni, és tök jó
2010. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek nem segítettek,én renniet szedtem ,de úgy egyébként semmit nem ért így salvus vizet ittam. Hát ha van otthon rennie vegyél be vagy idd tovább a tejet hátha
2010. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

a gyógyszertárban lehet kapni savkötőket, ilyen pl a Losec és az is fontos, hogy gyakran kapj be valamit csak hogy felitassa a savad, pl háztartási kekszet. és 1 pohár tejet ajánlok éhgyomorra reggelire.

remélem sikerült segítenem :)

2010. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én anacidot ittam, és renie-t szedtem hogy tudjak aludni!Annyira sok volt a savam!Segítettek!
2010. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A párom nemrég hozott haza a gyógyszertárból Rennie-t, bevettem egyet, azóta kicsit jobb.
2010. jan. 22. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
En is voltam hasonloan.Malox szirupot vegyetek gyogyszertarbol. Nekem az bevalt es veny nelkul kaphato
2010. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem csak a szódabikarbóna kis kávéskanálnyi és rá 1 pohár viz csak ez segit!37+4hetes mami
2010. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Salvus víz a legjobb! 1dl is elég! Természetes és hatásos!
2010. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!