Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Valószínűleg terhes vagyok, csináltam egy tesztet, pozitív lett, jövő héten megyek orvoshoz.5 éve vagyok együtt a párommal, de most probléma van a kapcsolatunkban.

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal, én azt hittem, hogy minden rendben van, viszont ő úgy érzi, hogy megszokásból van velem, nincsen célja. Szeretjük egymást, nincs harmadik fél. Most eléggé hullámvölgy alján van az egész párkapcsolatunk, és úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Csináltam egy tesztet,pozitív lett, viszont PCO-s és pajzsmirigy beteg is vagyok, nem tudom, hogy ez bezavarhatja-e a tesztet, de jövő héten kiderül a dokinál. Elmondtam a páromnak, aki sokkot kapott, nem akar hallani a gyerekről és szerintem nem is hisz nekem. Én 23 éves vagyok(lány), ő 27 éves(fiú). Mit tegyek ha tényleg terhes vagyok, azt nem akarom, hogy csak a gyerek miatt maradjon velem, viszont ha elvetetem és nem lehet több gyerekem? Egyedül félnék belevágni...Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudnátok tanácsot adni?

2014. okt. 6. 20:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 8as.... intézetről szó sincs, hiszen írtam hogy egyedül is képes vagyok felnevelni...

a többi válaszolónak köszönöm!

2014. okt. 8. 08:19
 12/14 anonim ***** válasza:
A hasznos válaszoknak nyomj légyszi egy zöld kezet, köszönöm :)
2014. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mindenképp tartsd meg! Kit érdekel hogy ő nem viselne el h egyedül neveled. De azt el várja hogy Abortuszra menj.? Azt el viselne? Tönkreteszed az életét? Pfff mert mit akar? Ha nem veled képzeli el ő nem lesz le kötve mint te a kis babád mellett.az ilyen éljen egyedül bár a legjobb az lenne ha minden happy lenne.. De ha 1x mar ki mondta hogy ő másképp gondolja... Nem tudom azért sok sikert!
2014. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kiderült, hogy nem vagyok terhes. Kicsit örülök is neki meg szomorú is vagyok. A kapcsolatom egyenlőre még labilis, de remélhetőleg megoldódik.
2014. okt. 28. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!