Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok, csak...

Pár hetes terhes vagyok, csak ezután készülök orvoshoz. Már 3 napja rettenetes hasmenésem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az összes létező diétás módszert kipróbáltam,de semmi.Terhességem elött is volt sokszor hasmenésem,ez betegség nálam.Erre szedtem hasfogót.De most már nem merek beszedni csak találomra valamilyet.Ki mit tanácsol?A szén tablettát hallottam hgy azt lehet szedni,valóban?Kérlek segítsetek,mert igy sehova sem tudok menni!
2010. jan. 23. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvoshoz az ért el kéne, vagy hívd ki a dokit. Ha nálad ez így van, akkor nem feltétlen jelent gondot, gondolom gasztroenterológus megvizsgált és adott tanácsokat, mit tégy. (ha nem, sűrgősen keress fel egyet!)

Azt vizsont jól teszed, hogy semmit nem veszel be orvosi tanács nélkül.

(a csoki és banán segíthet, de ez csak tüneti kezelés, neked a problémád megszüntetésére van szükséged!)

2010. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!