Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha egy minden órás terhes nő férje lelép bulizni a haverokkal? A nő nagyobb gyerekkel otthon hagyva egyedül. Elotte kérte a párját, hogy ne menjek, mert barmi lehet, de a párja nem érzi át ezt a helyzetet.

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
Ah, bocs, utolso, nem tudtam hogy feletek nem letezik mentő..... Tudod, az arra valo, hogy beszállítsa az embert a korhazba szukseg eseten. Szules eseten is hívható. Nade ha feletek ilyesmi nincs, akkor megértelek.....
2014. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen, Te is olyan asszonyka vagy...akit csak sajnálni tudok.

Azért hívjak mentőt, hogy az ember sörözhessen... Ez ám a logika. A mentős is biztosan értékelné, hogy engem és a részeg uramat furikázhatja, ahelyett, hogy életeket mentene. Fura vagy nagyon...

2014. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%
Engem ugyan nem kell sajnalnod, utolso. Felnott ember vagyok es veled ellentétben nem kell, hogy a ferjem minden pillanatban fogja a kezem. Mentöböl többféle is letezik, az egyik kifejezetten beteg szállításra valo es képzeld, azt meg véletlenül sem küldik haldoklohoz, miután orvos nincs rajta, csak ápoló. Megnyugodtal? Ha a kerdezo tulhordja a gyereket egy héttel, a férje azert elmehet dolgozni? Vagy meg mosdóba se menjek, mert uristen, mindjárt jon a gyerek?
2014. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, ha nem jár el gyakran és korábban le lett szervezve ez az időpont, mert mindenki most ér rá, akkor rendben van, de természetesen normális időben legyen otthon és ne igyon (lehet anélkül is szórakozni). Ha ezt nem képes felfogni agyilag egy kamasz szintjén van, így nemhogy kettő, de egy gyereket sem szültem volna neki.
2014. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem felesleges véleményt alkotni,úgy,hogy nem ismerjük az egész sztorit,ha bulizik valaki miért jelenti azt hogy iszik és lerészegedik? Vagy mondjuk ha most ment el és nem egy bulizós fajta miért kell kiakadni?

Ha a férjed egy felelőtlen kamasz ahogy mondtad,miért vagy vele és vállaltatok 2 gyereket? Szerintem nem minden fekete és fehér.

2014. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező amúgy már vannak fájások,mert nem mindegy,hogy úgy hagyott otthon vagy úgy,hogy tegnapra/mára vagy kiírva.
2014. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
11, 13-as, ok, hogy van mentő, de a nagyobb gyerekkel mi lesz?? Amúgy, én se lennék boldog, ha a férjem így viselkedne, de gondolj arra, hogy most örömet okoztál neki, kapott pár óra kimenőt. Nem lesz semmi baj! :)
2014. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 omba ***** válasza:
55%
Éretlen kis p*ts, így várja a saját gyereke érkezését?
2014. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjem a terhességem alatt kezdett el "csak iszogatunk" estékre eljárni,ami rendszeresen hajnali hullarészeges-beesekazajtón hazaérkezéssel járt..

Amikor kértem ne menjen,legyen velem...NEM

De volt hogy azt mondta elintéz vmit,jön...de nemjött.

Kisfiunk születése előtt elküldtem itthonról,mert nem bírtam már a heti 2-3 estét,mikor sírva vártam haza,mikor azon gondolkoztam potyogó könnyekkel hogy miért érdemlem ezt ?!

Betelt a pohár

Azóta 2 éves a fiunk,hetente-2hetente vasárnap jön a fiához...

Ennyi...azóta is heti dolog nála az ivás

Hozzáteszem nem ivott előtte így

Sokan azt mondják nem ált készen a gyerekre,így próbál menekülni

Ami lehet igaz is..

A lényeg...ha nem gyakran,tényleg kikapcsolódásként ment el akkor ne visszakozz neki...neki is jár pihenés,hisz gondolom dolgozik értetek.

Ha pedig észrevennéd hogy egyre gyakoribbak ezek az esték.üljetek le beszélgetni ..

2014. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szomorú amiket írtok. Én most vagyok 27 hetes a 2. terhességem, és amúgy a párom eljárogat sörözgetni a haverokkal, csocsózni, nagyon ritkán szórakozóhelyekre is.

De mondtam neki hogy én nem akarok házibuliba menni szilveszterkor egy közös baráthoz, páran lettünk volna semmi cigizés max sör meg pezsgő semmi durva, de mondtam, hogy én inkább maradok otthon a 7 évesünkkel, inni nem ihatok, egyre kényelmetlenebb minden, de mondtam neki, hogy Ő menjen csak el.

Azt mondta szó sem lehet róla, ha én nem akkor Ő sem, pedig komolyan gondoltam hogy menjen el nyugodtan anyu a közvetlen szomszédom, szóval ha gond volna itt lenne, meg Ő is 1 km-re lenne tőlem, szóval riasztható, na meg 27 hetesen még ugyan mi lenne.


Pedig Ő is eljárogatós volt, volt köztünk emiatt konfliktus, hogy heti 2-3 csocsózós este volt meg ivás, de amióta jön a 2. gyerek, azóta maximum havonta 2szer ment el 1-2 órára.

2014. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!