Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen szinte állandóan...

6 hetesen szinte állandóan éhes vagyok, illetve émelygéssel reagál a gyomrom ha kicsit is megüresedik. Így szinte folyamatosan eszegetek, mi lesz velem így?

Figyelt kérdés
AZ első két terhességemnél ilyenkor már rég hánytam, meg nem ment le szinte semmi. Nem bánom hogy most nem így van (lekopogom), de az émelygés megvan és állandó falatozással tudom enyhíteni. EZ egy hete van. Ráadásul leginkább csak pékárut, magokat, mogyorót, mandulát, amik nagyon hizlalnak. Ezek mennek le csak :-( Mit tehetnék hogy ne hízzak meg nagyon? Így sem vagyok vékony, félek hogy terhességi diabétesz lesz a vége, vagy magas vérnyomás...
2014. okt. 13. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez tényleg pár hétig tart csak, én is ilyen voltam, ráadásul olyan volt a munkahelyem, hogy 4-5 óránként ehettem csak, nagyon szenvedtem :D Ha ilyeneket kívánsz, akkor ebből a magokat edd, a pékárut hanyagold, mert az az ami hizlal.
2014. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam az elején!Semmi rosszullét,de annàl nagyobb étvàgy és csak hízlalò kajàkat kivàntam,jò nagy adagokat betermeltem.Nem tudtam mit tenni ellene mert ha nem igy érkezeztem akkor farkaséhes voltam vagy remegtem a kaja utàn.Késöbb ez elmult és amiòta birom kontrolàlni magam nagyon vigyàzok az étkezéssel,semmi cukor,liszt.Jò nagyritkàn becsùszik valami olyan is :) 31hetes vagyok eddig +8 kg ami szerintem nem is olyan rosz.
2014. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is így vagyok most a 2. terhességemmel. Az elsővel 4,5hónapig hánytam, kislány lett. Most fiút várok és szerencsére nem hánytam, de ugyanúgy mint neked émelyegtem ill. azt vettem észre hogyha fogyott a "púpból" a kaja, akkor jött az émelygés, így én is vmivel mindig időben pótoltam. :) Én már 30hetes vagyok +15kg-val. Kérdeztem is, hogy nem-e sok, de azt mondta a doki h nem. A cukorterhelésen minden rendben volt szerencsére. :) Jó egészséget kívánok neked is. :)
2014. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!