Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és újra kell...

33 hetes vagyok, és újra kell csináltatnom a terheléses vércukor vizsgálatot. Már a múltkor is majdnem rosszul lettem attól a cukros víztől, nem tudom most hogy fogom kibírni. Ajánlanátok valamit, amitől elviselhetőbb lehetne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 09:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem az íze miatt vagyok kiborulva. Mert kibírható. Csak a múltkori alkalommal is majdnem behánytam.

És emiatt szeretném csak elviselhetővé tenni. És igen, az ájulás is beletartozik a dologba, mert alapból vérszegény vagyok, és alacsony vérnyomású. És ugye itt reggel a kávé is kimarad. Persze nem leszek ott egyedül, de attól még nehéz lesz így kibírni.

Magát a vérvételt simán kibírom, de ami szörnyű, az szörnyű.

Köszi a válaszokat.

2010. jan. 24. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!