Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony AFP, Érdemes elkesere...

Alacsony AFP, Érdemes elkeseredni?

Figyelt kérdés
A 12. hetes uh-n mindent rendben találtak orrcsont látható 2.1 , nuchalis redő 1.8 csigolyaívek zártak szabályos gerincoszlop.Az afp eredményem a 16. héten 0.64 MOM a 18 hetes uh-n mindent rendben találtak viszont, el küldött genetikai tanácsadásra és uh-ra is.. azt mondta hogy Ő nem erre a szakterületre specializálódott és több szem többet lát.. Tudom hogy nem számit az afp be de Kislányt mondott... azt mondta "megeszi a kalapját ha nem az" és 23 éves vagyok. van egy egészséges kisfiam nála 1.33 MOM volt...

2014. okt. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el arra a genetikai tanàcsadàsra, de szerintem nem lesz gond....
2014. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első kislanyommal 0,6 volt az Afp. A második babát várom, most 0,55 lett az eredmény. Minden ultrahangon rendben találták a babát, engem nem küldtek tovább sehová. A dokim azt mondta, hogy az uh-nak hisz, az Afp már nagyon elavult vizsgálat. Ne aggódj, minden rendben van. Ja, az első gyerekem makk egészséges, pedig ahogy írtam, nála is alacsony volt az Afp.
2014. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is 0,6 volt a fiammal. Úgy döntöttünk, nincs hasbaszúrás, akkor így várjuk. 8 éves, semmi baja. Nem véletlenül vették ki a protokollból ezt a vizsgálatot. ;-) Döntsd el, mi lenne, ha és elég utána ide-oda rohangálnod, ha valóban akarsz.
2014. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első várandóságomnál volt fogadott orvosom aki mindig mindent elmagyarázott rendesen , minden kérdésemre kielégítő választ adott, viszont most nincs ezért is vagyok tanácstalan...
2014. okt. 22. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg túl magas volt. Makk egészséges, 4 éves a kislányom.
2014. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább az ultrahangra alapozz, mint az afp-re! Ott meg minden rendben volt.
2014. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam genetikai tanacsadason és ultrahangon is.. Minden rendben :)
2014. nov. 6. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!