Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném megtanúlni a helyes...

Szeretném megtanúlni a helyes légzéstechnikát a szülésre. Ez a net-en lehetséges? Ha tudtok olyan oldalt, megköszönném.30hkm

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
www.freeweb.hu/nlctb/docs/baba/relaxacio_legzes.doc
2010. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia 3 gyerkőcöm van de a légzésteknika nekem nem ment hiába gyakoroltam be előtte a szüléskor nem igazán sikerült de azért minda három megszületett simán és gyorsan
2010. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez valahogy így van, ahogy az előttem válaszoló írta! hiába próbáltam a légzésre is figyelni, nem ment, inkább befelé a babára figyeltem. Persze, mondták, hogy hogyan lélegezzek, bevallom, nem mindig (sőt, nem igazán) ment...mégis mind a 4 gyerekemet simán szültem...
2010. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hasznos lesz-e:


[link]

2010. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,én se vagyok benne biztos hogy menni fog,de egy próbát megér:)
2010. jan. 27. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!