Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ennek az esélye?

Mennyi ennek az esélye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vékony lány vagyok (175cm/56kg), ráadásul nehezen hízok, könnyen fogyok. Mind a családban, mint a rokonságban én vagyok egyedül, aki ilyen vékony testalkattal rendelkezik. Viszont, pl. anyukám, keresztanyám (apám nővére), unokatestvérem, nagyszüleim mind mind a terhesség alatt híztak el elég nagy mértékben, előtte csinosak voltak, de nem annyira vékony, mint én. Kérdés, hogy nekem van-e esélyem arra, hogy én ne hízzak meg annyira a terhesség alatt, ezen pontok figyelembe vételével? Ott lesz remélhetőleg a párom is, akiben megbízom és aki a gyermeket áldásnak veszi majd, és szeretni fog engem olyan állapotban is, de akarva akaratlanul bennem lesz az, hogy így talán már szülés után nem fog úgy nőként tekinteni rám. Tudom, hogy a gyermek a legfontosabb és hogy egészséges legyen az a lényeg, de az a kérdés, hogy a fentebb említett dolgok alapján van-e esélyem arra, hogy szülés után megmaradjon egy átlagos testalkat?

A kérdés csupán kíváncsiság, tudom, hogy terhességnél nem ez lesz az első dolog amin törni fogom a fejem.



2014. okt. 29. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Én hízékony vagyok inkább,az egész család husis. Viszont összesen eddig 4kg-t híztam.

32hkm

2014. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha odafigyelsz a táplálkozásra,és mozogsz is rendszeresen megengedett keretek között,akkor nem hiszem,hogy probléma lenne.

Persze,van olyan ,aki hiába figyel oda,alkati típusa ilyen,és nem tud mit tenni,de javítani a helyzeten biztosan lehet kis odafigyeléssel.

Ez majd közben fog kiderülni...én 26 hetes vagyok , és 3 és fél kg van rajtam. Próbálok odafigyelni,nem eszem többet mint azelőtt,a vitaminokban dús étkezés és a bőséges folyadékbevitel a fontos a babának.

Kismama tornázom,és rendszeresen sétálok. Ha ezeket betartod nem lesz gond!

Nem értettem a kérdésedben,kismama vagy már,vagy még csak tervben van a baba?

2014. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tervben. :)
2014. okt. 29. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok :)

Tehát még csak tervben van...:)

Sajnos ez mind akkor fog eldőlni,de nem hiszem,hogy gond lenne mint már írtam odafigyeléssel tudod alakítani a dolgot.

2014. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. okt. 29. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy fogsz hányni, mint én az elején, esélyed sem lesz az elhízásra! :)

A terhesség alatt sokat kell sétálni, és meg kell próbálni minél tovább szoptatni, akkor valószínű, hogy nem hízol el.

2014. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. okt. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!